Skocz do zawartości
pralatto

Aktualizacja do 3.2?

Rekomendowane odpowiedzi

Grant

Bywa, kies jest bardzo problematycznym programem.

Ja lecialem na laczu z tabletu, udostepnianie wifi komputerowi. Troche to trwalo, na kompie wygasl transfer i nie mialem innej opcji. Najwazniejsze, ze sie udalo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po aktualizacji do 3.2 youtube hd nie działało. Od dzisiejszego ranka już działa :)

Co ciekawe tylko przy połączeniu z t-mobile. Po wifi dalej to samo.

Edytowane przez drakula2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kenic

Dzisiaj wyskoczyło mi powiadomienie na tablecie o nowym sofcie. Jeszcze nie wgrywałem ale na pewno dzisiaj wgram. Niestety kies nie wykrywa tabletu u mnie, więc wgram bezpośrednio z tabletu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TimiG

No niestety dokonałem wczoraj aktualizacji z poziomu tabletu do androida 3.2. - całość procesu bez pobierania około 45 minut, dość długi postęp aktualizacji między 45% a 65 % (może przyprawić o przyspieszone bicie serca) zmiana kilku detali (w tym nowy android market) niestety wielgachny problem z YouTube HD... wcześniej niektóre filmy nie działały, aktualnie żaden nie odpala, zarówno przez WiFi jak i poprzez Aero2.

Noszę się z zamiarem powrotu do androida 3.1., chyba że ktoś zna sposób aby rozwiązać ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm u mnie YouTube HD po wi-fi nie działa ale tak jak u drakula2 działa po t-mobile. Ciekawe, może to jednak problem z wi-fi a nie samym YouTube.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TimiG

ot i odpowiedź samsunga na nurtujący mnie problem działania filmów HD na YouTube... no comment...

Szanowny Kliencie

W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.

W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

W przypadku niepoprawnego działania urządzenia, zalecam przywrócenie telefonudo ustawień fabrycznych

oraz ponowną konfigurację sprzętu.

Aby to zrobić, proszę "zadzwonić" pod numer:

*2767*3855#

Przywrócenietelefonu do ustawień początkowych spowoduje utratę wszystkich informacji zapisanych w

telefonie. W związku z tym warto wykonać kopię zapasową danych za pomocą programu dostarczonego z

telefonem na płycie CD lub oprogramowania ze strony New URL.

Jeżeli sytuacja będzie powtarzać się, sugeruję wizytę w Punkcie Serwisowym z wypełnioną kartą gwarancyjną

oraz dowodem zakupu, w celu weryfikacji poprawności działania telefonu. Listę serwisów znajdzie Pan na

stronie Punkty serwisowe SAMSUNG .

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania.

Z poważaniem

--------------------------------------------

Marta Skalińska

Centrum Obsługi Klienta

Samsung Electronics Polska Sp. z o. o.

tel: 0 801 1SAMSUNG

0 801 172 678 (pon.-pt. 8-19, sob. 8-16)

New URL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś rozwiązał problem z HD po aktualizacji do 3.2?

ze swojej strony poczytalem troche XDA i nie zauważyłem, żeby ludzie mieli podobny problem, wiec pytanie, czy tylko ROM na Nasz region zawiera taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hakuna

Ja aktualizowałem do 3.2 odinem,pliki pobrane z sampro.pl XEO i żadnych problemów z youtube.Jak macie już zainstalowane 3.2 to instalując pliki odinem z sampro niczego nie stracicie,pozostaje wszystko łącznie z tapetą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Apa13

Równiez mam ten sam proble. Czy ktos probowął instalowac youtuba jeszcze raz??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TimiG

Szukałem aktualizacji YouTube niestety lipa i z tego co napisano powyżej będzie to pewnie wina androida skoro na 3g działa. Czy jest ktoś może z woj. łódzkiego kto pomógł by mi zainstalować ponownie odinem, nie kryje że się nie znam a nie mam za bardzo czasu poczytać. Wiadomość proszę na pw :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi