Skocz do zawartości
pralatto

Aktualizacja do 3.2?

Rekomendowane odpowiedzi

iggy

Znalazłem taki wątek na niemieckim forum:

Nach Update auf 3.2 keine HD-Videos mehr unter Youtube - Android-Hilfe.de

Mój niemiecki jest słaby, ale z tego co zrozumiałem, to problem dotyczy tylko ROM-u z Polski (ponieważ w Niemczech oficjalna sprzedaż SGT 10.1 jest zakazana, większość sprzętu jest sprowadzana z naszego kraju). I z tego co zrozumiałem wystarczy wgrać inny ROM (np dla krajów nordyckich) by YT HD znów śmigał

Czy ktoś to może potwierdzić? I czy ktoś wie skąd wziąć taki ROM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kakiet

A ja zapytam czy po upgrade do 3.2 zauważyliście zwiększone zużycie baterii? Mam takie subiektywne odczucie, że sporo mi wzrosło (ale to może kwestia doinstalowania kilku promocyjnych aplikacji -HD widget jeszcze za grosze wisi w markecie -polecam) I jeszcze jedno laickie pytanie - jak wrócić do 3.1? Tablet jeszcze nie rootowany i na razie nie chcę w nim grzebać do przejścia na 4.0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Znalazłem taki wątek na niemieckim forum:

Nach Update auf 3.2 keine HD-Videos mehr unter Youtube - Android-Hilfe.de

Mój niemiecki jest słaby, ale z tego co zrozumiałem, to problem dotyczy tylko ROM-u z Polski (ponieważ w Niemczech oficjalna sprzedaż SGT 10.1 jest zakazana, większość sprzętu jest sprowadzana z naszego kraju). I z tego co zrozumiałem wystarczy wgrać inny ROM (np dla krajów nordyckich) by YT HD znów śmigał

Czy ktoś to może potwierdzić? I czy ktoś wie skąd wziąć taki ROM?

Mam ROM P7500XWKK4 SEB czyli BALTIC i problem z YT raz występuje a raz nie. Spróbuje wgrać XEO i zobacze co wtedy.

@kakiet

Do 3.1 wrócisz na przykład poprzez ODINa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TimiG

w akcie wściekłości i desperacji na niedziałające YouTube w jakości HD i ogólnie kiepskie odtwarzanie plików mp4 również w jakość HD postanowiłem coś pozmieniać, zatem zrodziłem się też pytania:

1) Czy posiadając już wgrany trefny android 3.2 mogę spróbować wgrać jeszcze raz metodą tu opisaną http://forum.android.com.pl/f416/aktualizacja-samsung-galaxy-tab-10-1-android-3-2-a-114267/ ? czy raczej trzeba to jakoś wyczyścić? jak?

2) Czy to dobry soft/room czy jak to się tam nazywa?

3) Czy wgrywać 3.2 czy cofnąć się jednak do 3.1? jeśli tak to do którego?

4) Czy postępując zgodnie z dokładnie opisaną instrukcją mam szanse coś uwalić bezpowrotnie?

5) Czy stracę dane/ustawienia/aplikacje już wgrane na tablecie?

6) Co z gwarancją?

Z góry dziękuję za szybką i rzetelną odpowiedź, zamierzam jutro dziada załatwić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kekes

Wgrywac soft czy tez rom mozesz dowoli przez odina raczej nieuwalisz taba nieslyszalem nic o tym by ktos uwalil poprostu jesli nowo wgrany soft zle dziala wgrywasz inny :-) dane stracisz bo robisz reset telefonu tableta ale mozesz w kiesie zapisac dane:-) a gwarancja niektorzy mowia ze sie traci bo masz wgrany soft nielegalnie niby :-) ale z praktyk ktore mialem z telefonem mowie ze i tak gwarancja jest :-) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iggy

A ja zadam inne pytania:

Jesli na rom XEO (Polska) YT HD po WIFI nie dziala, a na rom SEB (Bribaltika) YT HD czasem dziala, a czasem nie dziala, to czy ktos wie jaki jest kod romu dla Norwegii albo Szwecji na ktorym wsponiany YT podobno dziala zawsze? Czy ktos zna te trzy litery? Reszte na pewno da sie znalezc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kakiet

Po fabrycznej instalce do 3.2 filmiki w HD z You Tube i u mnie nie działają. Spróbowałem Odinem w/g instrukcji z linku http://forum.android.com.pl/f416/aktualizacja-samsung-galaxy-tab-10-1-android-3-2-a-114267/ - też d...

Ma ktoś stockowe3.1 do udostępnienia? Nie chcę trafić na jakąś porąbaną wersję. A może ktoś rozwiązał problem YouTube HD na 3.2? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TimiG

czyli wychodzi na to że nie ma sensu wrzucać androida z tego linka? na sampro jest dość dużo 3.1 ale na którą się zdecydować aby powrócić do pierwotnego stanu? czy ktoś może polecić sensowną 3.2 aby to YouTube po Wifi działało w jakości HD?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kakiet

Pod NEE YT też nie chodzi z filmikami HD - właśnie sprawdziłem.(na sampro.pl po rejestracji i zalogowaniu do ściągnięcia większość firmware) Wracam do 3.1. La Chupacabra dzięki za link -piwko leci;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi