Skocz do zawartości
maniacb

Modyfikacje Latarki poprzez pliki systemowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiałem się ostatnio czy jest możliwość "podkręcenia"  latarki  w jakiś plikach systemowych ?

Edytowane przez Witoslavski
    Poprawiono tytuł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kfazir

Chciałem się podzielić tym co zauważyłem u siebie w Samsungu. Weźcie pod uwagę że jak zwiększycie moc tej diody to będzie się o wiele bardziej nagrzewać co za tym idzie dłuższe jej używanie zaświeconej może spowodować w końcu jej spalenie. Zwiększałem u siebie na SGS3 i oczywiście widać było ogromną różnice w jasności ale i znacznie bardziej się nagrzewała. Jak zobaczyłem jak bardzo i jak w krótkim czasie to robi zrezygnowałem z podkręcania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie można by pobrać apk latarki z CM? Ona miała możliwość regulacji jasności

Czarny Leon + Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie pliki z CM nie bardzo chcą działać na OOS. Albo ja ich nie potrafię uruchomić.

dodana zawartość

@Kfazir podkręcałem diode w całej serii Xperia Z i nie było z nią żadnego problemu. Nagrzewanie też zależy od umieszczonej diody a spróbować nie zaszkodzi. W Xperiach było to bardzo łatwe mając roota, wystarczyło zmienić wartości w jednym pliku i można było oślepnąć od jasności światła. W żadnym innym telefonie nie mogę znaleźć plików odpowiadających za konfigurację latarki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi