Skocz do zawartości
Seiko

Upgrade/downgrade/refresh - Czyli instalacja oryginalnego oprogramowania za pomocą LG UP z KDZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi oto że nie ma romu na plusa i bridge ani ota nie chce mi pobierać aktualizacji jak to naprawić.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rakers

@drwal333 Dopóki mieć nie będziesz/ ktoś nie udoatepni nie będzie Działać. ja pamiętam o tym i jak tylko się pojawi dam znać. Napisałeś też w dziale Romy. Weź pobierz rom z Android 7 albo zostań na tym co masz. Po pobraniu wgrasz ręcznie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gbk

Wgrałem androida N przez! LGUP, refurbish nie działało, więc musiałem zrobić przez upgrade. Czyli mam teraz poprzednie ustawienia, aplikacje itp. Jednak gdy instaluje TWRP nie mogę do niego wejść. Klikam 2 razy yes jak wcześniej przy włączeniu recovery jednak zaraz po tym telefon uruchamia się ponownie i nie wchodzi do recovery. Co robic? Roota muszę mieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Seiko

@gbk :( Proszę czytać pierwszy post pisze jak wgrać z opcja refurbish

Roota nie ma na N i nie oczekujcie że parę dni po wejściu systemu już będzie root nie wspominając o TWRP. 

Instalacja powinna przebiegać na czysto, nie jest to upgrade androida MM a najświeższy system N. Jak coś będzie nie działać nie miejcie później pretensji :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gbk

@Araa wiem co znaczy refurbish i tak chciałem wgrać tylko .kdz które wgrywalem "does not support refurbish process" zmiana portu USB nie pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Seiko

@gbk

Jeszcze raz się zapytam? Czytałeś pierwszy post?

Dnia 18.10.2016 o 21:34, Araa napisał:

5. Wybieramy opcję UPDATE (WAŻNE) i zaznaczamy nasz plik KDZ.

6. Wyłączamy LG UP i uruchamiamy ponownie. Zaznaczamy (o ile nie ma) Refurbished i wciskamy install.

Edytowane przez Araa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gbk

@Araa
Okej, robiłem z poradnika z xda. Na razie wszystko działa, a jak będę wgrywać TWRP i roota to i tak Wipe muszę zrobić, co nie? Więc może po prostu poczekam do wtedy jak wyjdą odpowiednie paczki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Seiko

@gbk

Jak chcesz robić root dla N7 to powodzenia. Nie ma jeszcze, a rootwanie na innych systemach jest opisany w innym wątku :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kn0ck

Robiłem tak jak w poradniku, czyli update, wybrałem plik kdz, wyszedłem z LGUP, uruchomiłem ponownie, zaznaczyłem refurbished a i tak wywala błąd, że plik nie wspiera refurbished. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gbk
Godzinę temu, Araa napisał:
@gbk

Jak chcesz robić root dla N7 to powodzenia. Nie ma jeszcze, a rootwanie na innych systemach jest opisany w innym wątku  

Dziękuje za życzenia powodzenia, bo właśnie mi się to udało.

Spoiler

Screenshot_2016-11-26-13-48-11.png

Edytowane przez krzychy
Proszę stosować się do regulaminu i grafiki oraz zdjęcia umieszczać w spoiler tag. http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdjęciowej-w-spoiler/
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi