Skocz do zawartości
sr_tuning

Serwis stwierdził wymianę telefonu na nowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, ostatnio oddałem telefon na gwarancję. Dwa dni temu pisało mi na CCS, że sprowadzają wyświetlacz do mojego modelu. Dzisiaj wchodzę patrzę i jest informacja, że telefon zostanie wymieniony na nowy. Czy ktoś miał podobną sytuację? Telefon kupowałem na allegro gdzie mam się kierować w przypadku wymiany telefonu na nowy? Zdjęcie poniżej z CCS

Bez tytułu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zunio84

A kupiłeś na Allegro od osoby prywatnej czy od firmy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon zakupiony przez allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zunio84

Wiem, że został kupiony na Allegro. Tylko, że na Allegro mogą sprzedawać osoby prywatne jak i firmy, więc się pytam czy od Kowalskiego kupiłeś czy od Firmy? Jeżeli od Kowalskiego to na dowodzie zakupu będziesz miał dane gdzie telefon był zakupiony, a jak od Firmy to musisz kontaktować się z tą firmą o ile jeszcze istnieje. Najlepiej się samemu tam pofatygować bo tak na odległość to ciężko się załatwia. Ale na razie poczekaj na to czy dostaniesz nowy telefon czy te pismo upoważniające do wymiany na nowy.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
exhale

Bosz...tam gdzie oddawałeś go do serwisu odbierzesz nowy telefon, przecież nie wyślą go do poprzedniego właściciela xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ch3mn3y

A na pewno nie serwis wymienia urządzenie?

W przypadku Sony (W-Support) tak jest, że na adres, z którego dostali uszkodzone urządzenie, przychodzi nowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję, że telefon zostanie zwrócony na adres domowy. Telefon wysyłałem bezpośrednio kurierem z domu i myślę, że tak samo wróci :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ch3mn3y

Tak powinno być. W sumie mam konto na innym forum o Xperiach i tam, gdy użytkownik otrzymywał nowe urządzenie, to przychodziło do niego, nie do salonu operatora, czy sklepu, gdzie kupił.

Przecież niektórzy kupują za granicą, a gwarancja jest na wiele krajów (u nas chyba na całą Europę) i co to był za sens zmuszać użytkowników do wysyłania do serwisu w kraju zakupu oraz odbierać w sklepie 7000 km od jego domu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiesz, czy kupiłeś telefon w jakimś sklepie na allegro czy od prywatnego sprzedawcy(np z przedłużenia umowy)? Chodzi o dowód zakupu, bo słyszałem, że nie uznają gwarancji na podstawie paragonu wystawionego przez sklep, a jedynie paragon pierwotnego zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mp3pm

Wczoraj dostałem info od kolegi z serwisu Samsunga, że podobno spłonęła fabryka wyświetlaczy i nie mają ich na wymianę. Dlatego wymieniają na nowe telefony. W tym przypadku S5 na S6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi