Skocz do zawartości
zeluzg

Wyskakuje komunikat o błędzie czujnika odcisków palców. Co zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

zeluzg

"Wystąpił błąd czujnika odcisków placów. Jestli ten komunikat się pojawia spróbuj ponownie uruchomić urządzenie."

Taki komunikat mi się pojawia jak chce ustawić odblokowywanie odciskami palców. System mam zaktualizowany. Dzisiaj mi się to zaczęło pojawiać po tym jak przeniosłem aplikacje firefox i endomondo na kartę pamięci SD. Potem mi się karta wysypała i musiałem od nowa zainstalować na pamięć wewnętrzna aplikacje, kartę zew sformatowałem. a teraz czytnik nie działa.

Miał ktoś taki problem ?

Może factory reset pomoże ?

Screenshot_20160919-221001.png

Edytowane przez Muszczu
    Doprecyzowanie nazwy wątku, nazwa powinna być krótkim streszczeniem pierwszego postu, proszę o tym pamiętać. [4.3]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fenek

@zeluzg

100% pewności to nikt Ci nie da ale to pierwsze od czego bym zaczął w Twoim przypadku. Pamiętaj że factory reset czyści dane na telefonie: zdjęcia, smsy itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zeluzg

nie mam tego dużo więc później spróbuje . A jak to zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyłącz tel, następnie przytrzymaj VOLUME UP + HOME + POWER wejdzie CI telefon do recovery tam wybierasz opcje WIPE DATA/FACTORY RESET naciskasz Power by zatwierdzić potem YES i masz wyczyszczony telefon.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zeluzg

Wyłączyłem telefon, Wyjąłem kartę pamięci i nano sim. Włożyłem. Uruchomiłem tel i czytnik działa. Pewnie tutaj karta pamięci trochę namieszała po tym jak przeniosłem kilka aplikacji z pamięci wew na kartę zewnętrzną. Wtedy mi się karta wysypała a aplikacje zostały usunięte musiałem formatować kartę. Nie wiem skąd takie problem. Niemniej błąd z czytnikiem załatwiony. Niech zostanie dla potomnych rozwiązanie bo widziałem , że już wcześniej ktoś miał taki problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi