Skocz do zawartości
Gość RadkoR

Omega v10.4 [XXKL1] Stock, Black Blue, ICS, Omega Files Kitchen, JKay13.5

Rekomendowane odpowiedzi

ROM może i fajny, ale autor ładuje strasznie dużo syfu który i tak trzeba wywalić. Przez co waga romu dochodzi prawie do 400mb...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom zawsze był fajny i dobry ( z małymi wyjątkami) podoba mi się on graficznie. Wczoraj go zainstalowałem z pełnym wipe i rano odłączyłem ładowarkę, ale w tej chwili wydaje mi się że HyperDroid lepiej trzyma baterie. Więc chyba wrócę do tego HyperDroid. Jak tu połączyć te dwa romy grafikę z omega a baterie z Hyper :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

krisand, zaktualizuj wątek bo już pajęczyną obrósł :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rom zawsze był fajny i dobry ( z małymi wyjątkami) podoba mi się on graficznie. Wczoraj go zainstalowałem z pełnym wipe i rano odłączyłem ładowarkę, ale w tej chwili wydaje mi się że HyperDroid lepiej trzyma baterie. Więc chyba wrócę do tego HyperDroid. Jak tu połączyć te dwa romy grafikę z omega a baterie z Hyper :)

nie ma tak dobrze - bajery zawsze zasysają baterię - ale mając wersję 10.4 i zaglądając do konfiguratora Omegi(można zmienić wszytko - nawet kernel co ma wpływ na bateriożerność) powiem że ilość możliwości konfiguracji jest niesamowita - stąd taka wielkość romu

generalnie 10.4 nadinstalowałem na 10.3 - jest stabilnie i bezproblemowo a wygląd to bajka - polecam Omegę 10.4 bo rom jest fullwypas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ktoś może wrzucić jakiś filmik z tym Romem jak to wygląda wszystko... :) a jestem w pracy i nie mam możliwości wgrania.. dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

a ja mam takie pytanie, jak zmienić emotikony w smsach ? w CriskeloRom miałem takie bardziej kolorowe, można to gdzieć dograć lub podmienić ?

Bede wdzięczny za inf :) niby głupota ale cieszy oko :)

Doinstalowywał ktoś "Phone with FullScreen Photo" ? dobrze to działa ? nie ma pixelozy ?

Edytowane przez prokop123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mógłby ktoś mi określić, porównać szybkość i baterię (jednak ważniejsza jest szybkość i wydajność) tego romu do innych?

Ja z niego korzystam i jest niezawodny to fakt, ale każdy chwali go za theme a ja akurat wrzucam inny.

Wysłane z mojego GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dzialaja wam filmy z you tube po wejsciu przez opcje kuchni, Jak wchodze w omega kitchen daje preview i nie moge odtworzyc filmu na tube mimo ze wczytuje

Wysłano z Tapatalk

Edytowane przez wars045

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzialaja wam filmy z you tube? Ja wchodze w omega kitchen daja preview i niw moge odtworzyc filmu na tube mimo ze wczytuje

Wysłano z Tapatalk

na załączonej aplikacji Youtube? jasne że tak - wczoraj obejrzałem kilkanaście filmów ale też trafiłem na takie przy których pisze że nie odtworzą się na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi