Skocz do zawartości
Gość RadkoR

Omega v10.4 [XXKL1] Stock, Black Blue, ICS, Omega Files Kitchen, JKay13.5

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowalem ten Ics bez full wipe, tylko wipe dalvik i cache, fon troszke muli ale moze to wlasnie wina tego ze nie wyczyscilem w pelni przed instalacja, face unlock dziala

Wysłano z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstalowałem 1.1 - działa dobrze dopóki się nie doinstaluje softu bo potem muli - i zaczyna mocno żreć ram

ma kilka wad - zaliczyłem restart i niewybudzenie się, nie czai APN Orange z automatu, coś nie gra z wygaszaniem ekranu podczas rozmowy - niestety część gier Gameloftu się wiesza

coś jakby nie grało ładowanie na offline a to co najbardziej mnie wkurza to brak pracy usb w trybie usb memory(kopiowanie w innych trybach to katorga i trwa wieki)

moim zdaniem jeszcze nie nadszedł czas ics 4.03 ja sobie daruję na jakiś czas aż wyjdzie stock ewentualnie jakiś RC w wersji custom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez mam problem z ekranem podczas rozmowy, gasnie i sie nie pojawia na nowo przez co nie da sie zakonczyc rozmowy ani nic zrobic tylko wylaczenie telefonu ratuje

Wysłano z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tez mam problem z ekranem podczas rozmowy, gasnie i sie nie pojawia na nowo przez co nie da sie zakonczyc rozmowy ani nic zrobic tylko wylaczenie telefonu ratuje

Wysłano z Tapatalk

ja znalazłem jeszcze kilka innych problemów więc szkoda czasu na Omegę z ICS

to jeszcze nie to co trzeba - z przykrością muszę powiedzieć że jak w takim ślimaczym tempie ics4.o3 będą portować na SGS2 to nie będzie go nawet w kwietniu - programiści od samsunga trzeci miesiąc dłubią i są w du... i to ma być profesjonalna robota???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi