Skocz do zawartości
Zeely

[Urbane 2] Wymiana paska

Rekomendowane odpowiedzi

Odkopuję temat, bo minęło parę miesięcy, ten z "ekoskóry" podrożał do 55$, a innych pasków na rynku nadal nie ma :(

Czy mogę prosić o info osoby, które używają tej wersji brązowej o opinię po paru miesiącach użytkowania? Chcę już koniecznie wymienić pasek w moim Urbanie 2nd, ale przed wydaniem ponad 200zł na pasek chciałbym wiedzieć, czy to nie jest jakiś shit na 2 miesiące używania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bibik1

Mój pasek po 8 miesiącach pękł nieźle,płyta główna już też wymieniona i ładowarka,pewnie  dzień po końcu gwarancji pójdzie do kosza[padnie],chyba ze go zdążę jeszcze odsprzedać, bez gwarancji raczej nikt nie odkupi, a taki fajny smartwatch

Edytowane przez bibik1
Odeslali mi zegarek z nowym paskiem i nową płytą główną.. To już druga w ciągu pół roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szendi

Cześć, a może ktoś napisać dlaczego nie da się wymienić paska na jakiś od zwykłego zegarka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
regod

Bo w zrodku paska znajduje sie antena.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szendi
Dnia 15.08.2017 o 17:54, regod napisał:

Bo w zrodku paska znajduje sie antena.

Dzięki.

A czy jest możliwość jeszcze gdzieś zakupić pasek do tego zegarka? Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem i chciałem kupić odrazu pasek zapasowy ale  allegor, ebay, amazon nie ma ich już.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
regod

Właśnie wszedłem na ebuy i jest tam tego pełno. Nie widziałem czarnych gumowych pasków ale skórzanych i sportowych jest dużo. 

Edytowane przez regod

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba Ci się Kolego pomyliło z Urbane 1, bo ja wpisując urbane 2 albo w200 nie widzę żadnych pasków. Jakiej to magicznej formuły używasz do znalezienia tego "dużo"? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chyba Ci się Kolego pomyliło z Urbane 1, bo ja wpisując urbane 2 albo w200 nie widzę żadnych pasków. Jakiej to magicznej formuły używasz do znalezienia tego "dużo"? 
Ja kupiłem tutaj:

https://m.ebay.com/itm/LG-Urbane-2nd-edition-w200-International-Edition-Band-Black-color/263327973902?hash=item3d4f92020e:g:DLIAAOSw8C9Z3cyk

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

280zł - jak za darmo :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lasica

Przyszedł do mnie ten pasek. Wymiana kilka minut. Pasek od spodu ma taką samą gumę jak ten oryginalny i tylko od góry ma take coś ale skórzane poszycie. Wydaje się niestety tak samo sztywny jak oryginalny i ciekawym jestem ile wytrzyma. To mój zegarek zapasowy, noszony jako drugi po HW2, więc może troszkę da radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi