Skocz do zawartości
Lukasss_PL

Trial Xtreme 2

Rekomendowane odpowiedzi

Skreedi

@Drozdaxxx

Przecież w pierwszej części też steruje się za pomocą sensora...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmss

Znakomita gierka.

Nie uważam, żeby dodanie tego skakania popsuło grę. Dla mnie jest to bardzo fajne urozmaicenie. Zdecydowanie trudniejsza, lepsza graficznie i ciekawsza niż pierwsza częśc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Znakomita gierka.

Nie uważam, żeby dodanie tego skakania popsuło grę. Dla mnie jest to bardzo fajne urozmaicenie. Zdecydowanie trudniejsza, lepsza graficznie i ciekawsza niż pierwsza częśc.

Dla mnie skakanie nie jest fajne pewnie dlatego, ze bardzo dlugo meczyłem pierwsza czesc i sie bardzo przyzwyczailem do niej. Nie mowie, ze gra jest slaba, bo jest rewelacyjna tak jak pierwsza, ale jakos wolałbym zeby zmieniła sie tylko grafika i nic pozatym :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmss

Ktoś tu mądrze powiedział, że gra straciła trochę realizmu, kiedy dodano do niej skakanie. W końcu nie podskoczysz tak na motorze. To nie BMX...

Jestes teraz na 27 poziomie i zauważylem, że przy poziomie 26 gra trochę nieprzyjemnie się zaczęła przycinac, trochę klatkowac. Nie miałem problemów z przejściem poziomu, ale trochę to denerwowało. Ktoś tak miał jeszcze, czy to jednorazowy przypadek?

Btw. Ile jest poziomów?

---------- Post dołączono o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Ktoś tu mądrze powiedział, że gra straciła trochę realizmu, kiedy dodano do niej skakanie. W końcu nie podskoczysz tak na motorze. To nie BMX...

Jestes teraz na 27 poziomie i zauważylem, że przy poziomie 26 gra trochę nieprzyjemnie się zaczęła przycinac, trochę klatkowac. Nie miałem problemów z przejściem poziomu, ale trochę to denerwowało. Ktoś tak miał jeszcze, czy to jednorazowy przypadek?

Btw. Ile jest poziomów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To o skakaniu, ze to nie BMX to ja pisałem i podtrzymuje co powiedzialem, jest to główny powod, dlaczego wole "jedynke".

A co do poziomów, jeszcze nie zakupiłem pełnej wersji, wiec nie pomoge niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmss

Nieee. Nie wydaje mi sie zeby fakt istnienia skakania mogl przesadzic o tym, ze jedynka jest lepsza.

Skakanie urozmaica gre i wprowadza troche wiecej zabawy. Gra nawet bez skakania nie sprawia wrazenia zbyt rzeczywistej. W koncu to nie symulator.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest 2 część, trzeba sprawdzić :) pierwsza była mega. a wydaje mi się że jest taka sama lub podobna gra na xbox arcade no nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmss

Melduje ze poziomow jest 32. Wlasnie skonczylem :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to gratulacje :)

Nie chodzi mi tylko o skakanie, nie podoba mi sie tez fizyka ktora w 1 była lepsza. I plansze tez jakies takie dziwne, mniej jazdy, wiecej gimnastyki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi