Skocz do zawartości
Lukasss_PL

Trial Xtreme 2

Rekomendowane odpowiedzi

IceMan_

Ja już właśnie przeszedłem ;). Szkoda, że tak mało poziomów. Mam nadzieje, że producent szybko uaktualni wersję gry i dorobi więcej lvli ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jakos 15 przeszedlem i narazie przerwa na Angry Birds :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmss

Uaktualnienia powinny byc. Biorąc pod uwagę to, że chyba dwójka cieszy się większą popularnością to muszą dodac więcej tras. Poza tym jedynka ma dwa packi tras. Nic tylko czekac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Wczoraj zakupiłem tą gierkę i zatrzymałem się na 8 levelu - wygląda to jakby był błąd bo nie mogę przeskoczyć jednej z opon (wygląda tak jakby była jakaś nie widoczna ściana) ma ktoś też tak? Możecie sprawdzić i zagrać na 8 lvl? Mam najnowszą wersję tej gry zakupioną w AM.

P.S. Na WFS chodzi wyśmienicie - czasem może lekko zetnie ale widziałem filmiki na YT i na mocnych sprzętach podobny schemat :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    koxu

Mi kurka wodna na 12 lvl mam taka niby przenikajaca opone i mnie od niej odbija i za chiny nie da sie tego przejsc....moze ktos save wrzucic bo gra przednia..i mi sie zzacina tylko jak koles w cos uderza xd

Wytapatalkowane na ZTE BLADE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    IceMan_

Jeżeli chodzi o tą oponę, to spróbuj ją przeskoczyć. Miałem to samo, przeskoczyłem i więcej już tego problemu nie było ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28
    Jeżeli chodzi o tą oponę, to spróbuj ją przeskoczyć. Miałem to samo, przeskoczyłem i więcej już tego problemu nie było ;)

chodzi o to że nie mogę jej przeskoczyć bo tak jakby po środku niej albo zaraz za nią stał jakiś nie widoczny murek czy coś takiego...

@koxu: gram od nowa zrobiłem restart telefonu i na razie jestem na 5 poziomie i póki co zero ścinek a o tamtych co pisałem wcześniej to były takie leciutkie i bardzo sporadyczne, widocznie telefon potrzebował ponownego rozruchu :D

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    koxu

Ja wlasnie nie moge jej przeskoczyc....masz moze save?

Edit:

Probowalem juz wszystkiego... chainfire i dalej nic kurka......kase w bloto wydalem?

Edit:

Jest...udalo sie ..niedosc, ze opona byla przenikajaca i mnie od niej odpuchalo to jeszcze jedna ze skrzynek tez przenikala no nareszcie...zobaczymy czy dalej takie cyrki beda...

Wytapatalkowane na ZTE BLADE

Edytowane przez Shenson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi