Skocz do zawartości
Fee Cow

Problem z Bateria w MYPHONE FUN 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, otóż telefon posiadam od tygodnia a bateria trzyma mi po 10 godzin (mimo niekorzystania z telefonu)? Jak to jest możliwe z tego co czytałem większości w tym telefonie bateria trzyma po conajmniej 2 dni.. Wifi itp. mam powyłączane a żadnych rzeczy nie pobierałem (tzn. pobrałem pierwszego dnia ale przed wczoraj przywróciłem ust. fabryczne tel.).
    Od czego to może zależeć? Co mam robić w tej sytuacji?
    Z góry dziękuje za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kemi

No nie wiem gdzie wyczytałeś te 2 dni to chyba gdy nikt go nie używa wcale.

Bateria jest słaba a w tle zapewne działają aplikacje. Sprawdź zaawansowane ustawienia wifi i czy jest włączona opcja "Skanowanie zawsze dostępne", wejdź w ustawienia ->baterie i sprawdź co najwięcej jej zużywa. Poza tym którą wersje softu (kompilacje) tam masz wgraną v1.0.7? Czy nowszą najnowszą 1.0.11? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opcja "Skanowanie zawsze dostepnę" jest wyłączona a numer kompilacji to 1.0.10 i pokazuję, że jest to najnowsza wersja jaka jest ...

Edytowane przez Fee Cow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kemi

Ta ich apka to pokazuje co bądź najnowsza to 1.0.11 - ale aktualizacja przebiega o tak sami udostepnili http://soft.myphone.pl/UPDATE/FUN4/manualFUN4_DBM_V1.pdf .

Możesz zaktualizować jeśli czujesz się na siłach, następnie jeśli chce Ci się grzebać w nim bardziej (ale to już na własną odpowiedzialność) to go zrootować i próbować wywalić niepotrzebne aplikacje, użyć na aplikacji LSpeed, świetnego moda Gov Tuner Project  i innych ale nie masz gwarancji że to zadziała.

Bateria jest po prostu tragiczna.

ps. pasowało by jeszcze żebyś sprawdził czy wchodzi w deep sleep

Edytowane przez kemi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi