Skocz do zawartości
Ziomek Ziomeczkowski

telefon pokemon go do 150zł

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić telefon do pokemon go do 150 zł (nie musi mieć żyroskopu). Ważne jest tylko żeby działały pokemony/ dane komórkowe/ gps/ i żeby bateria trochę żyła po jednym naładowaniu

Może być używany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Asharah

Powiem szczerze masz za mały budżet.
    Posiadałam Huawei P8 Lite, taniutki telefon z dobrymi bebechami jak za tą cenę. Jego wartość rynkowa to za sztukę na ok. rocznej gwarancji ok. 450-500zł (ja sprzedałam od ręki za 550 bo bardzo dbam).
    Pokemon Go działało ale niestety na telefonach tej klasy często pojawiają się zwiechy aplikacji, bardzo długie ładowanis np. gymów co zniechęca do gry.
    Pokemon Go chodzi na wielu telefonach ale nabawisz się nerwicy używając tej aplikacji na niskiej półce cenowej.
    Kupiłam s7 edge i teraz mogę grać bez ścinek gdy łapię ważnego poka, w P8 Lite straciłam dwa epickie poki przez zwiechę programu.

Więc podsumowując P8 Lite tani jak barszcz byłby akceptowalny ale musisz się przygotować, że gra wymaga naprawdę dużo.
    Odpuść, dozbieraj do 400-500zł i wtedy rozglądaj się za sprzętem.

Znam wielu pokemaniaków i mam trochę rozeznanie akurat.

Wytapane z S7 EDGE gold

Edytowane przez Muszczu
    Usuwam zbędną część.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ch3mn3y

Jeśli autor odrzuciłby dużą baterię (zawsze są Power Banki), to myślę, że Xperia P, czy S powinien (oczywiście używane) w tej cenie znaleźć.

2 rdzenie i 1GB RAMu są wystarczające dla tej gry. Nieoficjalne Romy na bazie 4.4 są dostępne.

Sent using XT1562 - Resurrection Remix/Optimus Kernel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Asharah

Właśnie nie masz racji. Ta gra jest tragicznie zoptymalizowana i niestety wymaga dobrego sprzętu. Porównuję do mocniejszego P8 Lite a ty twierdzisz że pójdzie na słabszym. To jak granie w Wiedźmina na 800x600 w 2fps. No da się ale to czyste samobójstwo.
    Niech dozbiera resztę kasy, idą święta zamiast prezentów kasa i będzie coś lepszego :)

Wytapane z S7 EDGE gold

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ch3mn3y ja mam trenda plus z androidem 4.2.2 i teraz na roomie 6.0.1 (chyba nawet sam mi go podrzuciłeś). I jak wchodze w poki to wyskauje mi eror ,,Unable to authenticate. Try again later" więc nie wiem czy roomy pomogą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Natan

Oczywiście, że nie.

Każde grzebanie w systemie, modyfikowanie czegokolwiek jest wyłapywane przez Pokemon GO i kolega sobie nie pogra. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ch3mn3y

Tu chodzi o to, że najnowsze wersje Pokemonów wykrywają roota. I sam właśnie chcę sprawdzić, czy unroot na customie coś da.

Sent using XT1562 - Resurrection Remix/Optimus Kernel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Asharah

Da się to czasem obejść ale sam pomysł kupowania telefonu do grania za 150zł jest tak samo mądry jak kupienie lapka za 999zł do Battlefielda 1 ;)

Wytapane z S7 EDGE gold

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi