Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

zimoh

Jaka była Wasza pierwsza komórka?

Rekomendowane odpowiedzi

zimoh

Jaka była Wasza pierwsza komórka i kiedy ją dostaliście?:) Ja pamiętam, że było to dopiero w liceum:) Miałem Motorollę RAZR V3 z klapką. Zdjęcia oczywiście o rozdzielczości 0,3 mpx, ale i tak w tamtych czasach to było coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Komórka czy smartfon bo to jest mała różnica, nie mniej jednak powiem jakie były moje pierwsze telefony.

Na początek komórki posiadałem jakiegoś sony ericson do dziś nie wiem jaki to model bo wszystkie tego typy naklejki zakleiło kiedyś Orange, potem miałem Nokia  6300 któremu bardzo często rozlatywała sie cała obudowa więc  stwierdziłem że zakupie Nokia c2-05.

Po dłuższym czasie nastąpiła era tak zwanych smartfonów mój pierwszy to Nokia Lumia 520 który w 2013r wzbudzał doże nadzieje lecz panowie z Microsoftu stwierdzili że spierdzielą sprawę i wtedy stwierdzeniem że skorzystam z bardzo fajnej oferty TP-Linka Neffos C5L którego mam do dziś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Saw Pa

Alcatel,Motorola,Sony Erikson. Pierwszy Samsug to Omnia. Mam do dziś pełen komplet i działa :)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszą komórką jaką misłem, była Nokia 3310, kumpel taką miał, więc za pierwszą wypłatę sobie też taką kupiłem. Używkę, no ale w dobrym stanie. A pierwszy smartfon - SE Xperia Neo V.

Tapatalk + LG L7 II (P710)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LuQa.

Moim pierwszym telefonem była Motorola T192. Pierwszy smartfon Samsung WAVE 533, z BadaOS. Później Neo V, LG Swift 7, Galaxy S3, HTC Desire 810, Honor 5X no i S6. ;P

Tapnięte z Galaxy S6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Natan

Oj... chyba jakiś Alcatel, ale jaki... nie pamiętam. A z pamiętnych, to Motorola SLVR L7.  Dawno to nie było, jakieś 10 lat temu.

A pierwszy smartfon z Androidem... Moto G 1, 2.5 roku temu.

Hello Moto! :D 

Edytowane przez NatanW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolty

Philips Fisio 820 , jeszcze wtedy nie wiedziałem co to jest Bluetooth :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi