Skocz do zawartości
Kacper Deluga

Problem z WIFI i transmisja danych - rozłączanie i wolna prędkość transferu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z korzystaniem z internetu na moim Kazamie 348. Ogólnie internet mi działa ale przy korzystaniu z Wi-Fi po upływie mniej wiecej 15-20 min internet ginie, dalej mam ikonke ze ejstem połączony z siecia ale internetu nie mam gdy chce rozłączyc i ponownie połączyc sie z siecia wyskakuje tylko że siec została zapisana i nie chce sie połączyc, aby znowu sie podłaczyc do sieci musze wyłączyć i włączyć telefon. Transmisja danych działa jak chce przez chwilke dobrze ale zazwyczaj nie da sie z niej korzystac niby internet jest ale działa bardzo bardzo powoli. Serwis nie chce mi przyjac telefonu bo mam przekrzywioną obudowę i boją sie go rozebrac jedynie jak wymienie obudowe to cos zrobia ale jest to koszt 500zł. Dodam ze kiedys miałem kilka razy tak ze telefon wyłączył sie na 2-3 dni, nie można było nic zrobic, az w koncu włączał sie jakby sie nic nie działo. Mam pytani czy wiece jaka moze byc przyczyna problemu z internetem, czy to moze jakas karta sieciowa, a moze płyta główna(kiedys słyszałem taką opinię)?

Edytowane przez NatanW
    Doprecyzowanie nazwy wątku, w przyszłości proszę nazywać wątki w taki sposób, aby jaśnie opisywał problem // Na forum obowiązuje zasada - 1 wątek, 1 problem. Pytanie o ekran usuwam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi