Skocz do zawartości
slavomes

rom [TWRP] Stock V30 ROM + SuperSU2.78 + Permissive Kernel SELinux

Rekomendowane odpowiedzi

slavomes

@up
    partycja cust.img dla sieci Play
    Cust różnią się od siebie paroma szczegółami ustawień dla sieci komórkowych. Mogą zawierać logo i bootanimację operatora sieci.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ara-
    14 minut temu, slavomes napisał:

Cust różnią się od siebie paroma szczegółami ustawień dla sieci komórkowych

Czyli jak mam w sieci Play to lepiej żebym zainstalował to? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slavomes

@up
    raczej kwestia kosmetyczna. Możesz zauważyć jedynie różnice w wyświetlaniu ikon zasięgu jak np. pełen katalog 3g 3g+ H H+ LTE (4G w przypadku Play) itp. Czy ma znaczenie dla zasięgu? Nie wiem. Folderu /Data/.OP i tak pewnie już nie masz więc wgranie cust dla Play nie przywróci apek od Play ani animacji startowej. Kwestia indywidualna. Cust w wersji OPEN działa na wszystkich sieciach, z tym że u mnie w Orange wyświetla przy zasięgu tylko ikony H lub LTE. Nie ma tych z plusikiem lub 3G. Pojawiły się dopiero po wgraniu Cust Orange.

PS. Na pewno w cust play masz dźwięk uruchomienia i włączenia operatora, a nie LG.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dszymek

@slavomes testowales te romy co zrobiles moze? Ktory najbardziej bys polecil?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slavomes

@dszymek
    W tej chwili mam ten najnowszy V30d z zabezpieczeniami 1.10.2016r. W info o systemie jest wersja V30g. Do tej pory najlepiej pracował mi V30d ten wcześniejszy z Portugalii pod względem ogólnym. Jakoś super dokładnie nie testuje ROMów - danymi nie dysponuję. Ten najnowszy 30d UK mogę jednak porównać do portugalskiego. Jest płynnie i chłodno. Baterii nie testuję bo co chwilę mam pod ładowarką, szczególnie w pracy, gdzie slaby zasięg. Na pewno wersje N i O sa ze sobą pokrewne i potrafią podobnie przymulić. Jako odniesienie mogę jedynie podać grę Contest of Champions, na N i O dosyć przycina. Na V30d jest najlepiej, a na V30d UK chyba nie gorzej.
    Wersja V30b CIS właściwie w zip chyba nie różni się od N lub O.
    Wczoraj też dokonałem ekstrakcji KDZ ostatnio dodanego V30c Hutchinson ITALY jednak ma security patch datowany na wrzesień, wiec na chwilę obecną chyba najlepiej używać V30d UK.

PS. Tak po prawdzie to nie wiem czym naprawdę te ROMy sie różnią bo system.img jest dla wszystkich taki sam, pomijając datę zabezpieczen. Być może wersje aplikacji, a poza system.img oczywiście chyba kernel się różni najbardziej.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dszymek

I to jest odpowiedz :D Wiec sprobuje v30d UK

dodana zawartość

@slavomes masz moze zipa z smartnotice transparent? Ale takiego bez zadnych ramek dookola. Oczywiscie pod UX4

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ara-

Mozesz mi powiedziec jeszcze 2 rzeczy.

1. Z czego to wynika ze tylko na Twoim romie mam dobry zasieg GPS w samochodzie. Na ZOE I FULMICS nie ma szansy zlapac zasiegu (mam w samochodzie podwojne szyby).

2. Jak zainstalowac xposed bo mam problem z modulami. Pobieram wlaczam restartuje i nie dziala mi zaden modul.

Edytowane przez krzychy
    Usunięte puste cytaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slavomes

@up nie wiem. Domyślam się jedynie, że podczas instalacji tych romów mogłeś wybrać jakąś wariacje GPS fix albo cos takiego.
    Ja na Fulmics mialem GPS równie dobrze działający jak na stocku (zawsze zostawiałem ustawienia GPS fabryczne)
    ZOE testowałem 2 dni i tam tez nic nie grzebałem w GPS jednak nie miałem okazji go sprawdzić, bo ZOE mnie denerwował. Właściwie nie wiem dlaczego devsi uparli się na tą wersję 30N jako bazę skoro wszyscy wiedzą że muli. No ale to ich wybór.
    Wracając do GPS - w moim przypadku najlepiej działają stock ustawienia i dlatego nie mieszam nic przy nich, skoro la2pie satelity w czasie 2 do kilku sekund.

dodana zawartość

Odnośnie xposed. A którą wersję pobierasz?
    Wersja 3.1.1 po zainstalowaniu wchodzisz w apke i tam masz gdzieś dopiero opcję instalacji Xposed-framework. Sama apka i restart to za mało jeśli dobrze zrozumiałem

dodana zawartość

Dokladnie chodzi o opcję zainstaluj lub uaktualnij po otwarciu apki xposed installer

dodana zawartość

[Hide]

Spoiler

3473ec91e90cd74e6f0ba37456d8e7de.jpg

[/hide]

Edytowane przez krzychy
    Proszę stosować się do regulaminu i grafiki oraz zdjęcia umieszczać w spoiler tag. http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdjęciowej-w-spoiler/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    22 godziny temu, dszymek napisał:

masz moze zipa z smartnotice transparent? Ale takiego bez zadnych ramek dookola. Oczywiscie pod UX4

[Mod] [MM] [discontinued] SmartNotice Transparent - Half transparent - Others colors: http://forum.xda-developers.com/lg-g3/themes-apps/mod-smartnotice-transparent-half-t3290262 . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dszymek

@waldemark70 fajnie tylko tam sa ramki a mi chodzi zeby ich nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi