Skocz do zawartości
Arturek

Ładowarka dedykowana + bateria 1800 dell streak 5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam taką baterię, wytrzymuje naturalnie dłużej niż oryginał ale nie wiem jak jest z jakością bo używam od dwóch miesięcy, ale jest to bardzo wygodne bo można ładować samą baterię, również przez USB, ja już prawie nie używam oryginalnej ładowarki tylko wymieniam baterię. Ale swoją zamówiłem bezpośrednio z Chin, zapłaciłem bodajże coś koło 45 zł i czekałem od chwili zamówienia jakiś tydzień, choć pisali że może trwać do trzech tygodni. Tak więc ja jestem zadowolony z tego zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za informacje. Właśnie sam chciałbym przejść na takie 'zmienianie baterii', żeby mieć drugą zawsze gdzieś w zapasie naładowaną. A mógłbyś podać jakieś szczegóły co do zamówienia gdzieś bezpośrednio z chin? za 45zł chętnie bym się pokusił :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie boicie się , że wam wybuchnie ?? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

kupiłam sobie na dniach tego Dell Streaka i czekam sobie na niego z nadzieją;-), tylko telefon jest z simlokiem na o2, ogólnie zestaw brytyjski;), i tak mnie właśnie oświeciło, że pewnie ładowarka będzie miała inną końcówkę do gniazdek niż w PL?

I chciałam zapytać, czy ładuje się przez kabel usb (adapter z htc sprawdza mi się do różnych urządzeń ;)) ewentualnie jak rozwiązać problem wtyczki, jest jakaś przejściówka do kupienia?

[btw, to o czym mówicie na tej aukcji wygląda fajnie, ale jeszcze nie jestem na etapie chcenia przekładania baterii. ;)]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xus

mozesz ladowac jak piszesz nie ma problemu sam tak robie ze czasem usb czasem Zony htc a w garazu mam koncowke od Iphone tylko kabelk sobie biero i tyle. nie pamietam czy z dell-em tak bylo ale w pudelku chyba sa rozne koncowki do ladowarki?? na 100% pewnien nie jestem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem tylko jedną przejściówkę w komplecie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi. :) Taką właśnie miałam nadzieję, że przejściówka powinna załatwić sprawę, nie powinna być droga i powinna być dostępna od ręki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi