Skocz do zawartości
Fenek

J3 [SM-J320F] - J320FXXU0API2 - [XEO] - [28.10.2016]

Rekomendowane odpowiedzi

bladeno1   
    Otrzymana reputacja: 2901
    bladeno1

@melis

Tak. Przed oddaniem na gwarancję najlepiej wrócić do softu brandowanego. To przeciez nie problem. Dlatego napisałem, iż debrandowanie nie spowoduje utraty gwarancji. Stracić gwarancję można tylko poprzez nabicie flagi KNOX. Jest to proces nieodwracalny.

Edytowane przez bladeno1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis   
    Otrzymana reputacja: 276
    melis

Rozumiem. Gorzej jednak gdy tel odmówi posłuszeństwa i, nie będzie możliwości powrotu do poprzedniego softu. Wybaczcie OT.

dodana zawartość

Zainstalowałem 4ro plikowca. Wszystko poszło ok. Pliki są opisane, więc nie ma kłopotu z dodawaniem w odinie. Pliku pit nie ma więc opcja re partition nie zostaje zaznaczona, Co lepiej, lub gorzej to dam znać.

dodana zawartość

Wygląda na to, że zarządzanie sprzętem nieco poprawiło się. Tel dużo szybciej przechodzi w deep sleep. Dosłownie zaraz po wygaszeniu ekraniu, wartość pobieranego prądu spada do 30mA. Trzeba dłużej po testować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis   
    Otrzymana reputacja: 276
    melis

Jest na 100% poprawa. Sygnał sieci podczas rozmowy nie jest już tak wrażliwy na położenie. Zainstalowany widget battery monitor przez całą noc rejestrował i skoki prądu były do 80mA max, a tak to 20mA. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że świeży soft dobrze wpłynął na telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo   
    Otrzymana reputacja: 2604
    jeronimo

Ukazała sie nowsza wersja softu

Link do tematu:

Ten wątek zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.