Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ładowarka może uszkodzić soft? 
    Mam ładowarke samsung.Ładowałam nią samsunga GT-i9100 przez okres ok.2-3miesięcy..telefon padł a zaczęło sie od niemożliwości naładowania telefonu(Pokazaywała się ikonka ładowania,mimo to %baterii nie wzrastały,a telefon się nagrzewał) Po czym zgasił się całkowicie i już nie włączył. Próbowałam ładować inną ładowarką,co nie przynosiło skutku,ponieważ telefon się nie włączał. Wymiana baterii również nic nie dała. Postanowiła  kupić nowy telefon,inny model.Padło na Bluboo x fire 2. Mam go od 2 miesięcy i również łądowałam go tą ładowarką co poprzedni(ponieważ orginalna była zepsuta :P ) I stało się to samo co w poprzednim przypadku..telefonu nie dało sie naładować,Potem się wyłączył i żądną inną ładowarką nie moge go naładować,nawet sie nie włącza co bardzo mnie martwi.
    Powinnam oddać go do serwisu i wgrać nowy soft? A może moge to zrobić sama? /

Możę bateria jest uszkodzona?   Prosze o odpowiedź każdego kto wie albo podejrzewa co sie stało i co powinnam w takim razie zrobić? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@lololozb softu nie ma możliwości uszkodzenia, jesli juz to hardware czyli np baterie

i tak najpewniej jest, chinskie ładowarki niszczą baterie, testowałem taką za pare złoty,  napiecie na wyjsciu skakało, przez co ładowanie przypominało katowanie baterii a w efekcie szybkie zużycie 

Edytowane przez dest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogłabym jakoś to sama naprawić? Czy pozostaje tylko serwis? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

nie wiem czy wiesz w jakim temacie piszesz s7 edge 

jak to cudo co posaidasz ma wymienna baterie to ja zmien, jesli nie to pewnie serwis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie ma :P Cóż jednak udam sie do serwisu.
    (Napisałam w tym temacie świadomie ;) i to była dobra decyzja,ze względu na szybką odp )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi