Skocz do zawartości
XGrzesX

Etui Led View Cover

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam od dwóch dni etui Samsunga Led View Cover. Telefon będzie wyjmowany czasami z tego etui i mam problem i obawy z samym wkładaniem i wyjmowaniem telefonu ponieważ aby włożyć lub wyjąć telefon muszę się trochę natrudzić. Czy jest ryzyku że przy częstym wkładaniu i wyjmowania uszkodzi się ramka telefonu ? Niestety plastik w etui który trzyma telefon jest twardy i stąd mam te obawy. Czy nałożenie folii na tył i boki utrudni wkładanie i wyjmowanie telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam etui s-view cover (jest bardzo podobne, zwłaszcza tył) i folie 3MK 3d ARC ale tylko na przednim panelu. Pasuje idealnie i dodatkowo folia jest tak spasowana, że założone etui nie podnosi folii na rogach. Oklejanie tyłu i ramki tą folią - przy jednoczesnym zastosowaniu etui - nie ma wg mnie sensu. Raz, że bardzo ciężko będzie założyć etui, o którym piszesz, a dwa etui uszkodzi folie. Szkoda kasy. Oklej przód, a na tył etui i urządzenie będzie bardzo dobrze zabezpieczone.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A folia nie "przykleja" się do okładki etui ? Ktoś pisał o czymś takim że ta folia jest lekka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt, że to jest folia miękka, inaczej nie byłbyś w stanie pokryć krzywizny wyświetlacza czy obudowy ale nic takiego, jak przyklejanie do okładki etui nie występuje. Przynajmniej nie w moim egzemplarzu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yaro

@Grzes z jakiego materiału jest zrobione to etui led? Przymierzam się do zakupu w s5 mam s-view i mam już z nim jakieś doświadczenie ciekawi mnie natomiast led view, a nie miałem go w ręku.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś miękkie tworzywo sztuczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z takiego jak s-view.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yaro

A jak sprawuje się Led view chodzi mi o ochronę telefonu lepiej od s-view czy na podobnym poziomie?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam LED View Cover i w dodytku jest inny niż S view

Faktura tworzywa, tak ale na samym dole, wewnątrz etui, jest maleńki symbol PC. To nie jest czasem poliwęglan?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi