Skocz do zawartości
XGrzesX

Etui Led View Cover

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Właśnie etui, problem jest ogólnie znany. Powstają  przytarte paski wzdłuż zagięcia ekranu.  Nawet samsung zaoferował wymianę ekranu, ale mam roota więc nie będę kombinował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeverpl

Ja nie miałem paprochów, brudu, piasku, gwoździ, a i tak porysował się ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Piotr Stasiewicz dobry żart. Chyba nie chcesz mi wmówić, że w skali Mohsa tworzywo sztuczne jest wyżej niż Kwarcyt, z którego zbudowane jest szkło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@the_naturat_com weź się nie kompromituj i żartów mi nie zarzucaj. Wpisz w google frazę "clear view cover screen damage" poczytaj, a później komuś zarzucaj  "żartowanie" bo jak czytam Twoje posty to wydaje mi się, że wszystkie rozumy pozjadałeś a tak nie jest, uwierz.

• Piwko! 1
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Piotr Stasiewicz dlaczego nie możesz pojąć, że plastik nie może zarysować szkła? Tylko coś o większej twardości od szkła może to zrobić. Jest to chociażby wszechobecny wszędzie piasek. A Ty co najwyżej możesz napisać, że klapka etui tarła drobinami piasku o niezabezpieczony ekran. Tyle..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawel1710

Mi nawet zwykły flip wallet (oryginalny od Samsunga), w którym klapka jest z dość miękkiego tworzywa już zrobił kilka rys, na szczęście tylko na folii, która jest na ekranie. Ogólnie to etui poleci chyba na Allegro, bo coś średnio jestem z niego zadowolony po tych około 2 tygodniach użytkowania.

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pawel1710 na każdej klapce co się może zdarzyć. Im twardsza, tym większe ryzyko. A zawsze coś się tam może dostać. Dlatego nie wyobrażam sobie braku folii na ekranie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawel1710

No właśnie, im twardsza, dlatego kupię sobie chyba jakiś nieoryginalny flip wallet, który na wewnętrznej części klapki jest wyścielony jakimś miękkim materiałem. Przy takim możliwość porysowania ekranu jest dużo mniejsza, a wymieniać folię co miesiąc też mi się nie uśmiecha, szczególnie że te folie na zagięte ekrany są bardzo miękkie i dość szybko łapią rysy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pawel1710 troszkę przesadzasz z tym rysowaniem. Od dawna mam etui Clear View i folię 3MK ARC. Nie zauważyłem owego szybkiego łapania rys..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mico11

Mam pytanie, czy LED view cover powinien pokazywać na stałe godzinę?

Wysłane z S8'ki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi