Skocz do zawartości
zioloo

Sensation XE

Rekomendowane odpowiedzi

zioloo

nie znalazłem na tym forum tematu na temat takiej edycji telefonu

1.5 GHz dual-core processor, Adreno 220 GPU, Qualcomm MSM 8260 Snapdragon

Standard battery, Li-Ion 1730 mAh

to chyba najważniejsze różnice od standardu no i to jakie

jakieś opinie>

???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

To dokładnie ten sam procesor, co "zwykły" Sensation... po prostu w wersji XE nie jest underclockowany, 1.5GHz to jego natywna prędkość. Układ graficzny też ten sam. Baterii trochę szkoda - przydałaby się i nam taka w standardzie.

Romy z Sensation XE "pasują" do naszych słuchawek - miałem u siebie przez niedługi czas 1.73, ale wróciłem do 1.45. Odniosłem wrażenie, że szybciej mi na nim pada bateria (choć może tydzień to zbyt krótki czas, aby to w 100% przerobić i mieć pewność - stąd piszę o wrażeniu :P).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to tylko spekulacja - ale wcale nie zdziwiłbym się gdyby Sensation XE działało tak samo długo na tej większej baterii jak nasze zwykłe Sensation'ki. Większa częstotliwość = równa się większy pobór prądu, co ma przełożenie na wyczerpanie baterii. Dlatego też myślę, iż zabieg z większą baterią miał na celu dorównaniu czasom działania zwykłego Sensation.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Nic nie stoi na przeszkodzie zeby CPU w Sensation XE odkręcić na 1.2 GHz i mieć jeszcze dłuższy czas pracy baterii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś za coś ;) A Sensation i na 1.0ghz chodzi płynnie - nie licząc tu jakiś benchmarków ;) Mnie interesują słuchawki oraz te czerwone detale. Mojej dziewczynie spodobał się mój Sensation a jak zobaczyła XE to powiedziała, że sobie taki kupi lol ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Do mnie właśnie te czerwone detale na obudowie kompletnie nie przemawiają... ale przyjemniejsze słuchawki by się przydały - tych otrzymanych w zestawie nawet nie wyciągałem z folii ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Do mnie właśnie te czerwone detale na obudowie kompletnie nie przemawiają... ale przyjemniejsze słuchawki by się przydały - tych otrzymanych w zestawie nawet nie wyciągałem z folii ;)

Ja tez;) ale na szczescie moja cudowna kobieta kupila mi nauszne soniacze i gra miodzio;)

Swoja droga mnie czerwone detale osobiscie sie podobaja. Ciekawe czy XE tez lapie death gripa....

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Guru88

Czyli rozumiem, że baterię z XE można włożyć do zwykłego Sensation, dzięki czemu telefon będzie dłużej działał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można Guru ale lepiej kupić baterie Mugen ;) o pojemności 1950mah.

XE też lapie death gripa - to ta sama konstrukcja. Przykre troche..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Bateria z EVO3D o takiej samej pojemności jak ta z Sensation XE również pasuje do naszych Sensationków ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi