Skocz do zawartości
zioloo

Sensation XE

Rekomendowane odpowiedzi

Guru88

Są gdzieś testy tej baterii Mugen? Bo jakoś umknęło mi to mojej uwadze, bo jak to takie samo cudo co Andida to podziękuję :P

A z death gripem chyba trzeba nauczyć się żyć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Myśle, że obudowa od XE równiez powinna pasować do naszych fonów, a wygląd ma o niebo lepszy - czerwona kratka głośniczka, logo Beats z tyłu, plastik czarny, a nie czarny i szary... po zmianie obudowy Sensation bedzie się róznił od wersji XE tylko dotykowymi przyciskami pod ekranem, które pozostaną białe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg
    (...)a wygląd ma o niebo lepszy - czerwona kratka głośniczka, logo Beats z tyłu, plastik czarny, a nie czarny i szary... (...)

De gustibus non est disputandum, mi (i z tego co widzę karoolussowi) się właśnie te czerwienie mniej podobają, 3 kolory z tyłu również są dla mnie ciekawym urozmaiceniem... żebym jeszcze tylko tego "w rzyć chędożonego" loga Orange nie miał na tej klapce ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Jasne, gusta są różne i nie twierdzę, że mój jest jedynie słuszny :) Generalnie wygląd XE jest dla mnie za******y, ale nie zależy mi na tym aż tak, żeby wydawać prawię 200 zł na nową obudowę :)

Zobaczymy jakie będą ceny XE po wejściu na rynek, no i jaka bedzie jakość dodawanych słuchawek Beats, bo może się okazać, że XE będzie całkiem opłacalnym zakupem - słuchaweczki, bateria, brak wad wieku dziecięcego... ciekawe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mugen to nie Andida, możesz mi wierzyć na słowo. Na XDA wyszukaj - chyba ostatnio był jakiś test wrzucony. jak coś to tu zapodam.

Co do ceny XE to już wszedł z ceną 2500. Jest jakiś koleś z Czech na allegro co sprzedaje bez brandu z czeskiego salonu z Pragi za 2300.

Obudowa 200zl? :( fak.. chciałem też kupić, bo tez mi się strasznie podoba. A przecież można używać obu obudów ;)

Słuchawki mam lepsze niż te co oferują, więc w sumie lotto. Poza kosmetyką wewnątrz i zewnątrz to ten sam telefon. Ponoć nie ma chipu muzycznego Beats a jedynie to co w romach od Mike.. więc.. jeśli to miał być model muzyczny.. to troche średnio wyszło. Nie mniej. Telefon strasznie mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Opcja Beats w Muzyce działała z moimi słuchawkami (chyba Creative) kiedy miałem zainstalowany rom 1.73.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beats włącza się jedynie ze słuchawkami jak equalizer. Ale cała ta OPCJA opiera się jedynie na softwerze co nic dobrego nie wróży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Beats włącza się jedynie ze słuchawkami jak equalizer. Ale cała ta OPCJA opiera się jedynie na softwerze co nic dobrego nie wróży.

Fakt, przydałyby się przetworniki lampowe :) - to byłby hit. Ale anyway sensacja gra dość ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem XE. WiFi spada przy uścisku z tyłu. Ogólnie to jestem zadowolony, kupiłem w saturnie za 2399, koleś na pytanie ile może z ceny spuścić, zleciał 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zioloo

GPRS Up to 80 kbps ---------Up to 114 kbps

EDGE Up to 236.8 kbps ---------Up to 560 kbps

hmmm to mnie dziwi dlaczego przesył danych jest wolniejszy niż w standarcie

wygląd robi wrażenie jak dla mnie no i bateria chyba daje możliwości , przy zmianie softu chyba pare godzin dojdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi