Skocz do zawartości
zioloo

Sensation XE

Rekomendowane odpowiedzi

mundi8

Może na Święta! Niedługo ma być w Play`u.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem wczoraj w rtv agd sensation xe testowałem go godzine zasięg sieci trzymał ładnie ale wifi koszmar wystarczy tylko dotknąć telefon u góry dwoma palcami i już gubił znalezione sieci wifi,mam nokie n8 znalazła też dwie sieci wifi wziąłem ją w dwie ręce zakrywając cały tel i nic nie ginie,widział pan sprzedający co sie dzieje z sensation xe, więc odmówiłem zakupu i kupuje htc titan ale go oglądałem i ma za małą rozdzielczość widać piksele, pewnie nokia N9 wygra ten mój zakup,a co doradzacie przy moim zakupie.

Edytowane przez gabrys76

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Wifi faktycznie traci na sile przy nieodpowiednim uscisku, ale zeby od razu skreslac fona z takiego dennego powodu. Przeciez wystarczy zlapac go inaczej i zasieg wraca.

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piterw
    XE też lapie death gripa - to ta sama konstrukcja. Przykre troche..

Eee tam, nie masz a gadasz pierdoły. Ja swojego wymacałem na wszystkie możliwe sposoby i musiałem się nieźle natrudzić żeby go tak łapami owinąć żeby sygnał zauważalnie spadł. Przy normalnym użytkowaniu na moim to nieosiągalne raczej.

---------- Post dołączono o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

..sensation xe testowałem go godzine zasięg sieci trzymał ładnie ale wifi koszmar wystarczy tylko dotknąć telefon u góry dwoma palcami i już gubił znalezione sieci wifi..

Następny malkontent ze spoconymi palcami. Ja nie wiem którym palcem wy te telefony macacie, ale żeby namiastkę tego efektu osiągnąć to naprawdę muszę się natrudzić. Chyba że wifi na lewo od sąsiada macie i sygnał na jednej kresce to być może wtedy zanika. :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eee tam, nie masz a gadasz pierdoły. Ja swojego wymacałem na wszystkie możliwe sposoby i musiałem się nieźle natrudzić żeby go tak łapami owinąć żeby sygnał zauważalnie spadł. Przy normalnym użytkowaniu na moim to nieosiągalne raczej.

---------- Post dołączono o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Następny malkontent ze spoconymi palcami. Ja nie wiem którym palcem wy te telefony macacie, ale żeby namiastkę tego efektu osiągnąć to naprawdę muszę się natrudzić. Chyba że wifi na lewo od sąsiada macie i sygnał na jednej kresce to być może wtedy zanika. :DDD

@piterw: to jest niestety ta sama konstrukcja i łapie deathgripa tak samo jak zwykłe Sensation. Uwierz mi, myślałem, że mój egzemplarz jest taki super, że nie mam deathgripa, ale jesli ogladasz neta w poziomie i trzymasz lewą ręka na górze telefonu a palcem wskazującym na długość trzymasz na górnej krawędzi (tzn całym palcem zakrywasz całą góre telefonu) to wifi Ci spadnie zawsze (w domu mniej a tam gdzie nadajnik wifi jest dalej tam nawet zaniknie).

Wytestowałem jeden model XE w MM z ich siecią i Pan miał nietęgą minę bo wcześniej powiedział, że XE nie ma deathgripa :)

Hoah! XE to i tak super maszyna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wychodzi na to, ze nie kazdy model cierpi na death grip. Od okolo miesiac mam Sensation XE i moge cala dlonia zakryc gorna czesc telefonu i jedyne co doswiadcze to spadek zasiegu o 1 kreske.

Moze jest to problem osob zbyt czesto zdejmujacych tylna klapke i cos na stykach przestaje laczyc jak trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie podobnie, po zasłonięciu ginie góra jedna kreska i to tylko na chwilę aczkolwiek nie zawsze. U rodziców korzystam z wifi sąsiada (jakieś kilkanaście metrów) i mimo słabego już zasięgu ze wgzledu na odległość działa. Wcześniejsze telefony Desire i Lg Swift 2X zachowywały się prawie identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Probowalem w roznych warunkach, router mam na dole w salonie i jak siedze u gory to max 1 kreska spada przy zakryciu cala dlonia krawedzi telefonu, jak palcem zakryje to nic sie nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi