Skocz do zawartości
zioloo

Sensation XE

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.. mam ochotę kupić w abonamencie htc sensation albo sensation xe różnica w cenie wynosi jakieś 460 zł.. i oto moje pytanie.. warto dac te 460 zl wiecej? ; d z wizualnych, to te czerwone detale.. i słuchawki.. ale zastanawia mnie czy ta bateria naserio dłurzej trzyma :) i czy cos daje to 600 mhz więcej.. zeby nie przepłacić nie potrzebnie za chwyty marketingowe... dlatego interesują mnie faktyy.. a nie liczby na ekranie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dopłacać 460 do XE nie warto. Lepiej kup Sensation normalny i nie płać 460 bo różnice miedzy sensation a XE nie są warte takich pieniedzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nofink
    Siemka.. mam ochotę kupić w abonamencie htc sensation albo sensation xe różnica w cenie wynosi jakieś 460 zł.. i oto moje pytanie.. warto dac te 460 zl wiecej? ; d z wizualnych, to te czerwone detale.. i słuchawki.. ale zastanawia mnie czy ta bateria naserio dłurzej trzyma :) i czy cos daje to 600 mhz więcej.. zeby nie przepłacić nie potrzebnie za chwyty marketingowe... dlatego interesują mnie faktyy.. a nie liczby na ekranie..

Powiem tak jesli masz wiecej gotowki i chcesz miec tel bez kompromisow to kup wersje xe.. ma wieksza baterie, szybszy procesor i lepiej wyglada..do tego sluchawki sa naprawde dobrej jakosci..

Patrzac tylko poprzez ekonomiczny punkt widzenia xe jest odrobine za drogi.

Wysłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Nie bawiłem sie xe. Ale z tego co czytałem to telefon identyczny. Procesor kernelem ma taktowanie zwiększone i tyle. 460zl w twoim przypadku to bateria, czerwone detale i słuchawki. Czy sie opłaca? Odpowiedzieć musisz sobie sam. Policz ile mugen z dobrymi sluchawkami kosztuje i bedziesz wiedzial czy to Ci sie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanow sie w_ogóle do czego bedzie ci on potrzebny . Bedzie ci wtedy latwiej zdecydowac :)

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Już to kiedyś pisałem i napiszę ponownie: w raz z XE dostajemy również oficjalne wsparcie dla 1,5Gh i na chwile obecną bardzo dopracowany soft. Większość ludzi nigdy nie zrobi s-off i dlatego zwykły Sensation nigdy nie będzie dla nich działał z pełną mocą. Ja po ponad 2 m-cach użytkowania mogę z czystym sumieniem polecić model XE, spasowanie idealne, nic nie skrzypi i to co jest dla mnie najważniejsze to soft którego na chwile obecną nie chcę zmieniać, chodzi bez zarzutu, dosłownie zero problemów aż zastanawiam się czy to aby na pewno dzieło HTC:D Dodam, że nie boję się grzebania w moich maszynkach, poprzedni telefon szybko stracił soft oficjalny. Tutaj jest zupełnie inaczej, jak coś działa dobrze to po co to zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

No chyba, ze tak. Faktycznie jeśli ktos nie ma zamiaru kombinować to kolejny plus który napewno pozwoli uglaskac sumienie po 460zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Widzę, że poszukiwanie telefonu dla kolegi 7hours7 kwitnie, więc wkroczę ;)

Post, do którego chciałbym się teraz odwołać jest już w koszu i niedługo zniknie, dlatego zacytuję fragment bez podawania źródła:

Więc tak.. kupiłem htc sesation (aktulanie w drodze) i jestem juz nie zmiernie szczęsliwy z tego powodu.. jest to moj 2 android.. pierwszym był se x8, zaraz potym jak dostane telefon.. zrobie roota s-off itp (...)

Data: 28/12/2011 r.

Data odkopanego dzisiaj pytania dotyczącego wyboru słuchawki: 12/12/2011 r.

Sugestia: nie szukajmy optymalnego rozwiązania problemów, które już dawno są rozwiązane ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nofink
    Już to kiedyś pisałem i napiszę ponownie: w raz z XE dostajemy również oficjalne wsparcie dla 1,5Gh i na chwile obecną bardzo dopracowany soft. Większość ludzi nigdy nie zrobi s-off i dlatego zwykły Sensation nigdy nie będzie dla nich działał z pełną mocą. Ja po ponad 2 m-cach użytkowania mogę z czystym sumieniem polecić model XE, spasowanie idealne, nic nie skrzypi i to co jest dla mnie najważniejsze to soft którego na chwile obecną nie chcę zmieniać, chodzi bez zarzutu, dosłownie zero problemów aż zastanawiam się czy to aby na pewno dzieło HTC:D Dodam, że nie boję się grzebania w moich maszynkach, poprzedni telefon szybko stracił soft oficjalny. Tutaj jest zupełnie inaczej, jak coś działa dobrze to po co to zmieniać.

dokladnie... ja odrazu po kupnie zaczalem bawic sie custom romami i wszystkie dzialaly gorzej od oficjalnego..pierwszy raz sie spotykam z czyms takim ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak myślicie, będzie dłużej wspierany od zwykłego sensation?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi