Skocz do zawartości
bartos38

Folie ochronne, szkła do Mi5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

bartos38

Ja polecam zestaw od 3mk FLEXIBLE Glass 3D Matt jest to folia na ekran i folia naklejana na cały tył i boki telefonu u mnie sprawuje się rewelacyjnie jest to dobra alternatywa dla tych którzy nie przepadają za etui które pogrubia telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

@bartos38 a jak to wygląda w praktyce? Możesz jakieś zdjęcia podesłać? Również się nad tym zastanawiałem ale jakoś nie przekonałem się bo ni widziałem do końca czy się sprawdza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

Ja kupiłem plecki z folią ARC, plecki super dolegają z początku po naklejeniu były bąbelki ale po 48 godz. zniknęły tak jak opisali w instrukcji ja mam plecki matt specjalnie pod aluminiowe obudowy wygląda super nic się nie odkleja a co do foli to jestem mega zadowolony mam ją też na glaxy s6 i na xiaomi mi5 plecki zresztą też, folia przylega idealnie w ogóle jak by jej nie było i co najfajniejsze jak porysujesz to ryska po jednym dniu znika na pleckach też, parę screnów

Spoiler

d39290e7db8b.jpg

Spoiler

128a4c1694f1.jpg

Spoiler

1bf15d5a1492.jpg

Spoiler

16d0da4dc499.jpg

Spoiler

1e70f5d136d6.jpg

Zdjęcie foli kiepsko wyszło ale nie bardzo idzie ją uchwycić bo prawie jej nie widać przylega idealnie na ekranie 2,5D szkło jest troszkę mniejsze od ekranu a ta folia dolega do samej krawędzi ekranu i się nie odkleja

dodana zawartość

@patrikos23 kurcze dałem zdjęcia z huawei p9 a tu są z mi5

Spoiler

761c7d3c00c0.jpg

Spoiler

fa9fb466a98f.jpg

Spoiler

3c602130770a.jpg

Spoiler

404ca21a3cbc.jpg

Edytowane przez bartos38
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

Muszę przyznać, że to całkiem nieźle wygląda. A mocno się ślizga?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

Plecki nie są śliskie w odczuciu jest tak jak by ta folia miała strukturę gumy trzyma się pewnie i nie wyślizguje się z dłoni ja bym to porównał do motoroli 2 gen. ona też miała plecki w takiej strukturze 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mikel25

@bartos38

Podaj link do tej folii, jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie bo w etui telefon wygląda zbyt grubo a tak będzie bajka :DD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

@Mikel25 Ja kupowałem bezpośrednio z sklepu 3mk kurier 9zł masz na drugi dzień jest też na allegro ale zwykła ja mam Matt i ta jest dużo lepsza polecam kupować u nich prosto ze sklepu pierwszą kupiłem zwykłą i po naklejeniu miała minimalne smugi z kleju zrobiłem zdjęcie wysłałem do nich do sklepu i na drugi dzień dostałem drugą gratis właśnie tą Matt i rewelacja, jak kupujesz u nich w sklepie to przyznają punkty i jak nazbierasz trochę to przyznają ci rabat na stałe

https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/p/Xiaomi-Mi5-3mk-FlexibleGlass-3D-wersja-Matte-Coat/36020

http://allegro.pl/szklo-folia-na-caly-telefon-3mk-fg-3d-xiaomi-mi5-i6370512010.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mikel25

@bartos38

Powiedz mi jak z montażem tej folii? Bo właśnie sobie kupiłem a że jest jedna sztuka w zestawie to wolę się dowiedzieć co i jak zanim coś zepsuje :DD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

@Mikel25 Musisz uważać nie jest to takie proste jak pokazują ja to robiłem w rękawiczkach żeby nie palcować telefonu , pierwsze przymierz na sucho żebyś widział jak to będzie wyglądało, ważne żeby boki były równo, odklej górę albo dół i przyklej delikatnie nie odklejaj całej foli bo jak źle przymierzysz to nie da się tego odkleić bez uszkodzenia, przyklej górę tak delikatnie żeby było równo, przymierz jeszcze raz.wyczyść delikatnie szmatką śmieci,odklej folie ochronną i delikatnie przejedź palcem przez środek przyklejaj od środka na zewnątrz na samym końcu dopiero wszystkie boki, z początku będą bąble możesz delikatnie polerować szmatka bąble znikną całkowicie po 24 godzinach ta folia ma dziurki których prawie nie widać, no to tyle napisz jak ci poszło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

możesz też zwilżyć ekran i folię (gdzie klej) i ładnie ją ułożyć, Następnie wypchać wodę spod folii jakąś elestyczną tacką. Oczywiście trzeba to robić ostrożnie żeby nie zalać nowego telefonu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi