Skocz do zawartości
AngryBirdsPL

[I9100][7.1.2] LineageOS 14.1

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że z Lineage OS aplikacja działa bezproblemowo i nie trzeba już korzystać z systemowego OTA? Drugie pytanie jak z tego skorzystać bo widzę, że w pierwszej kolejności trzeba pobierać sobie za każdym razem nowy rom na urządzenie.

Edytowane przez mblazkie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adagio

Oczywiście że tak. Można raz załadować plika a potem jak Cię powiadomi, że jest aktualizacja to pobierasz i tyle. Dodatkowo możesz instalować dodatkowy .zip np. Kernel inny, Gapss'y lub jakieś skrypty. Co tam tylko chcesz :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś jeszcze używa? Najnowszy lineage wgrany na starego i9100 jako telefon zastępczy (bo nie mogłem zdzierżyć Samsungowego 4.1) i póki co super :) Działa nawet szybko i tylko parę razy błąd MTP, poza tym wydaje się stabilny :) Może dzisiaj potestuję google maps jak z nawigacją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak z baterią? Wygrzebałem ostatnio s2 z szuflady i chyba trochę go poużywam, więc potrzebuję wgrać coś stabilnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@meksykaniec tragedii nie ma, ale do stabilności daleko..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Simono

Koledzy odgrzebałem w szufladzie i9100 bo potrzebuję go jako awaryjny telefon i mam problem z wgraniem LineageOS. To co mi się udaje to jedynie CWM KitKat i jakieś CM13. jak puszczam instalację 14.1 to wisi mi mniej więcej w połowie chyba. Nie radze sobie też z aktualizacją recovery, gdy puszczam ją spod CWM do recovery-the.gangster-IsoRec-TWRP-3.0.2-1-i9100.zip to idzie ale po restarcie już nie ma. Jak z heimdall do ostatniego Twrp to to samo. Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adagio

@Simono

A czy powiększałeś partycję wewnętrzną telefonu? Bez tego Ci nie ruszy za nic.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Simono

Nie nie powiększałem. Do jakiego rozmiaru powiększyć? Mam chyba wersję 16GB. Jak wrzucić nowsze recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adagio

W dziale R&M jest post poświęcony temu. Ja sobie powiększyłem systemową do 1GB. Poczytaj sobie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi