Skocz do zawartości
Sid Gotama

Root i co dalej

Rekomendowane odpowiedzi

dzidexx

@minimale_ldz

Jakich modułów(do czego) używasz na moto x play?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dzidexx GravityBox do automatyzacji ustawień sieci (przełączanie na 2G po wyłączeniu ekranu), ulepszeniu paska systemowego, usunięcia Power Menu z blokady ekranu i dodania przycisków kursora na pasku nawigacji.

XPrivacy - wiadomo

LightningWall - firewal, więc wiadomo

ForceDoze - do wyłączenia czujnika ruchu, żeby Doze działało cały czas

Youtube Adaway - do blokowania reklam w aplikacji youtube.

do tego dodatkowe funkcje AFWall+ i Greenify

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dzidexx

Ja to trochę tak jak dziecko we mgle, sam nie wiem czego chcę i błądzę.

Resurrection remix załatwił by również moje wcześniejsze problemy z diodą, problem z tym romem jest jeden (podobnie zresztą jak z innymi), czyli całkowity brak opisu czegoś co bym nazwał 'wartość dodana'. Instalowanie na zasadzie zainstaluj i sprawdz jest dla mnie bez większego sensu skoro nie wiem czy cokolwiek zadziała lepiej.

Zresztą, pojawiają już się siódemki... i terz się raczej opisu nie spodziewam.

@minimale_ldz

Wiem, tak instalowałem. U mnie to niestety muliło i jak pisałem jeżeli mam procesor 64bit to powinna działać wersja 64bit, jeżeli nie działa a działa 32bit to coś jednak jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@Sid Gotama

Zacznij czytać dokładnie - niedawno napsałem:

Xposed64 jest dla procesora 64bit i system 64bit. Masz system 32bit.

RR jest b.dobrze opisany, nigdy nie miałeś - sporo informacji nic ci nie mówi.

Backup w twrp i instalacja zajmie ci ½ godziny.

Już byś miał wszystkie custom romy przetestowane od 30 października.

Zrób sobie wolne jutro i przetestuj kilka - 3 sztuki zrobisz na jednej baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dzidexx

Napisałeś " Xposed 64 jest na arm64 i system 64-bitowy. " i właściwie to reszty musiałem się domyślić.

Skoro mam procesor 64bit przyjąłem że i system taki ma, tak przynajmniej podpowiada logika?

Nie siedzę w tym dniami i nocami by wszystko wiedzieć, od tego jak myślę jest forum.

Wybacz, ale z Twojej wypowiedzi nic nie wynika i choćbym nie wiem ile razy ją przeczytał to i tak nie wywnioskuję jaki w moim telefonie siedzi procesor i czy 6.01 jest 32 czy 64bit?

RR jest opisany jak go zainstalować i to cieszy, temat ma już miesiąc ale tak na prawdę nic ponadto w nim nie ma.

Ja nie szukam odpowiedzi czy dział, bo chyba działa, chciał bym się natomiast dowiedzieć co mi da zainstalowanie. Czy coś będzie działać lepiej? Będę miał czegoś więcej?

Tak, mogę zainstalować i sprawdzić RR, mogę również zainstalować każdą aplikację pogodową (bo szukam) jaką znajdę bo to w sumie ile mi zajmie 5 min... no bez jaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Przecież to twój telefon. Ty kupowałeś - powinieneś wiedzieć co w nim jest. Użyj AnTuTu.

Edytowane przez dzidexx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żartujesz?

Sprawdzałem na wiki, nie znalazłem, oczywiście nie poświęciłem na szukanie zbyt wiele czasu, bo jak pisałem przyjąłem że jak procesor 64bit to i taki system.

Zainstalowałem antutu tester i co, nic..Android OS 6.0.1 SDK versjon 23 gdzie jest to info o 32bitach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Antutu benchmark, zrób test, w zakładce info.

Cpu-z.

Wiele innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Sid Gotama System jest 32-bitowy, prawdopodobnie dlatego, że MXP ma tylko 2GB ramu i 64-bitowy mógłby mulić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@minimale_ldz

Raczej dlatego, że qualcomm nie stworzył bibliotek 64bitowych dla tego procesora.

Fon startował z kitkata - tylko 32bitowy.

Ilość ramu? 32 bitowy system nie obsłuży 4gb, w drugą stronę nie ma problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi