Skocz do zawartości
JED

Samsung Gear S3 - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

JED

Pozwolilem sobie zalozyc nowy temat, gdyz nadchodzi nowy Gear, a ja mam zwiazane z nim pytanie.

Zegarek w wersji Froniter ma wbudowana karte SIM - czy ktos moze mi wytlumaczyc, jak z tego korzysta sie w PL warunkach?
Czy mozna do niej podpiac obecny numer?
Czy telefon po sparowaniu z zegarkiem przesyla tam potrzebne dane - robiac niejako kopie karty SIM na te, ktora jest w zegarku?

Edytowane przez Artok
Poprawa tytułu wątku - Artok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Data

Z tego co mi wiadomo, to jest wbudowany tzw e-sim, ale w Polsce tą technologię żadna sieć nie obsługuje i w necie nic nie znalazłem, żeby którakolwiek sieć chciała uruchomić tą możliwość. Więc ta zaleta smartwatcha w wersji Frontier jest bezużyteczna w naszym kraju.  Ale to i tak by nie działało na zasadzie kopii sima z telefonu, tylko oddzielny niezależny numer.

Edytowane przez Data
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JED

@Data dzieki!!!

O takie info mi chodzilo - Samsung PL nie jest w stanie udzielic na nie odpowiedzi.
Ale podpowiem Tobie, ze na amerykanskiej stronie Samsunga wyczytalem, ze tam odbywa sie jakies parowanie - ale nie jest to wyjasnione, po co i dlaczego.
A jesli jest tak, jak mowisz, to nadal nie bede mial smartwatcha - a juz chcialem zamowic w UK... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zabka35i

A ja mam inne pytanie wiadomo kiedy ruszy u nas sprzedaż? Bo chyba jednak wrócę do Gear, aktualnie ma LG Urbane 2 ale jednak wolę Tizena i Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Data

Czytałem, że w drugiej połowie listopada. Miałem chrapkę na Urbane 2, ale postanowiłem się wstrzymać do premiery gear s3. Możesz napisać czemu wolisz Tizena i chcesz przejść na gear'a? Jakie sa wady i zalety obu? Nie mam porównania i szukam opinii. Dzięki z góry.

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Artok
Nie cytujemy posta poprzedzającego w całosci - Artok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zabka35i

Miałem, kiedyś S2 ale zmieniłem na Lg Urbane 2 bo można było prowadzić przez niego rozmowy telefoniczne. Dlaczego myślę o powrocie do Tizena ? Bo mimo że jest on bardzo mało popularny to jest o wiele bardziej stabilny. Jeżeli ktoś lubi spory męski zegarek z dobrą obsługą google now i zależy mu na slocie na sim to polecam LG. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JED
8 godzin temu, zabka35i napisał:

A ja mam inne pytanie wiadomo kiedy ruszy u nas sprzedaż? Bo chyba jednak wrócę do Gear, aktualnie ma LG Urbane 2 ale jednak wolę Tizena i Samsunga.

Kiedy u nas nie wiem, ale wiem, ze w UK sa zapisy i po 11.11 dostawa.

Ja bylem gotowy zakombinowac z UK (350 GBP), ale po info, ze e-sim jest bezuzyteczny, nie wiem, co zrobic...
Wersja Classic mnie sie nie widzi, wiec moze kupic Frontier (w UK ta sama cena) i po prostu nie uzywac e-sim?

I przy okazji zapytam, bo sam nigdy nie mialem smartwatcha - co Waszym zdaniem jest najlepsze na dzien dzisiejszy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mastra

Gear S3 był dostępny w przedsprzedaży na oficjalnej stronie Samsunga w Wielkiej Brytanii. Był, bo już nie jest – pula zamówień została już wykorzystana, a nie minął nawet tydzień.

Firma zachęca do złożenia wstępnego zamówienia i obiecuje darmowe słuchawki Level Active dla pierwszego 1000 chętnych, którzy to zrobią. Przyszli nabywcy zostaną powiadomieni, kiedy Gear S3 Classic i Gear S3 Frontier będą znów dostępne.

Oba modele wycenione są identycznie (na 349 funtów), a ci, którzy zdążyli z przedpłatą, otrzymają swoje smartwatche w tygodniu po 11 listopada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zabka35i

@JED

To pojęcie względne co najlepsze na dzień dzisiejszy, wszystko zależy czego oczekujesz. Skoro zależy Ci na sim to najlepiej wypada LG Urbane 2, którego posiadam i jest naprawdę super, ale mnie ciągnie do Samsunga pewnie dlatego też że mam telefon od tego producenta i smartwatch typu S3 wykorzysta najlepiej S7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JED

@mastra Kolego, raz, to to, ze napisalem powyzej o UK, wiec nie wiem, czy jest sens powtarzac.
Dwa, zadnej przedplaty nie bylo, a zegarki jeszcze 24h temu byly dostepne - no, ale nie sa, fakt.

@zabka35i mnie chodzilo o to, zebym nie musial brac telefonu, gdy ide poruszac sie z Endomondo - i stad chec SIM.
Ale zdaje sie, ze zaden z tych zegarkow nie moze pracowac jako "stand-alone" Endomondo?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi