Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
JED

Samsung Gear S3 - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia Thu May 04 2017 o 20:33, bani42 napisał:

Panowie jak ktoś z was biega z aplikacja na zegarku s health to po przebiegnięciu 1 km otrzymuje się na zegarku powiadomienie : dystans czas itp. Kiedyś przed aktualizacja to powiadomienie wyświetlało się kilka sekund i przechodziło dalej do treningu teraz cały czas wyświetla się np. 1 km i trzeba tapnąć na wyświetlacz zegarka żeby poszło dalej ???
    Tez tak macie???

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edit:

Nikt nie wie ???? Ile trzeba czekać żeby ktoś sprawdził u siebie ????

Ustawiłem trening. Przew. w odst. czasu: co 0.5km 

Po przejściu 0,5 pojawił się komunikat o osiągnięciu tej odległości, utrzymywał się kilkanaście sek potem lekkie podsumowanie i kontynuacja treningu. Z tym że miałem włączony gest budzenia. Nic nie klikalem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Denerwuje mnie jeszcze jedna rzecz związana z GPS. Otóż sygnał wyszukuje mi dopiero jak wystartuje trening. Potem zanim zlapie to jakiś czas biegnę bez. Jest jakiś sposób by (tak jak w telefonie) poczekać aż złapie sygnał i wtedy rozpocząć trening?

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ShaqAttack Może włącz wcześniej nawigację i poczekaj aż zegarek złapie pozycję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42
    Denerwuje mnie jeszcze jedna rzecz związana z GPS. Otóż sygnał wyszukuje mi dopiero jak wystartuje trening. Potem zanim zlapie to jakiś czas biegnę bez. Jest jakiś sposób by (tak jak w telefonie) poczekać aż złapie sygnał i wtedy rozpocząć trening?

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

GPS W tym zegarku to śmiech na sali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

@bani42 Skoro twierdzisz, że w Gear S3 GPS to śmiech na sali to przypomnij sobie pseudo GPS z LG Urban 2. Ja nie narzekam na GPS w tym zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42

Miałem wiem ale działa to w tych zegarkach bardzo nędznie. Ja używam zestawu telefon + zegarek . Sam zegarek działa dla mnie źle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, od samego początku mam taki problem, że w aplikacji Gear nie mogę wejść w funkcję domyślna pamięć. Przy każdej próbie wejścia kręci się tylko kółko, ale nic nie odpala. Ma ktoś takie problemy? Mój telefon to Note4. W baterię i pamięć ram mogę wejść bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42
    Napisano (edytowane)

A ja dzisiaj testowałem bez telefonu GPS a dokładnie lokalizację swoją i wysokościomierz i moje uwagi ani jedno ani drugie nie działa bez telefonu nawet lokalizacja znowu sprzedano za 1690 zł  g..... no chyba że ja mam uszkodzone coś w zegarku .

Wysokościomierz działa na zasadzie zmiany ciśnienia atmosferycznego i teraz ciekawostka zegarek wyposażony jest w niezależny barometr - patrz specyfikacja - i tutaj też lipa nie dało rady ustalić wysokości wołał zegarek połączenie wifi lub B.T .

Myślę że producenci robią z konsumentów barany - nie ukrywam że ja dałem się nabrać . 

Inna sprawa przy pomocy samego zegarka nie działa ŻADNA NAWIGACJA wszystkie muszą być połączone z telefonem ..........

Edytowane przez bani42

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

@bani42

Więc kolego oddaj zegarek na gwarancję bo lokalizacja działa mi bez problemu bez telefonu, wszystkie treningi S-health robię bez telefonu i zawsze mam zapis trasy. Sprawdź GPS aplikacją prędkościomierz jeżeli tam nie zadziała bez telefonu to masz coś nie tak. A nawigacja samodzielna jest tylko musisz mieć dostęp do wifi by pobrać mapę trasy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nawigacja samodzielna jest tylko musisz mieć dostęp do wifi by pobrać mapę trasy.

Możesz podać jaka aplikacja do nawigacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi