Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

JED

Samsung Gear S3 - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie niby nie, bo powiadomienia wszystkie w tym wiadomości mam zaznaczone. Na wszelki wypadek odznaczyłem i zaznaczyłem ponownie. Zobaczymy

Wysłane z mojego Samsunga Galaxy S7 Edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym kupić gear 3 classic. Oglądałem wersję klasyk i wersję Frontier mam jedno pytanie. Dziwi mnie fakt że w tych sztukach które oglądałem dużo ciężej chodził obrotowy ring w klasyku niż w wersji frontier. Czy tak jest czy tylko wystawowe tak ciężko chodzą Przyznam szczerze że wersji Frontier działa to dużo lepiej. Jak to jest u Was czy też tak ciężko chodzi Classic czy chodzi gładko

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Nie wiem jak się do tego odnieść, bo nie pamiętam jak chodził w wersji Frontier. Natomiast podczas obrotu mają być kliknięcia, więc nie jest to na pewno płynne. Szczerze mówiąc im ciężej tym lepiej, podczas jesieni czy zimy mniejsze jest ryzyko że podczas sprawdzania godziny będzie się coś włączać. Być może miales takie wrażenie bo w classicu pierścień jest mniejszy i bardziej płaski więc trzeba trochę więcej siły użyć o ile można to tak nazwać

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierścień chodził na tyle ciężko że dłuższe operowanie pierścieniem powodowało dyskomfort palców. Próbowałem wpisać przypomnienie, zdziwiłem się że nie mogę ustawić dnia tylko godzinę w standardzie pm, am. Czy jest jakaś klawiatura umożliwiająca pisanie takie jak w swype, przez pociągnięcia po klawiaturze?

dodana zawartość

Czy jest możliwe w przypomnieniu ustawienie godziny innaczej niż pierścieniem? Pan mnie trochę zdziwił, bo powiedział że pierścień muzę ciężko chodzić v bo coś wpadło do niego. Co wtedy jak pasek wpadnie? Tylko wd-40?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój raz bardzo ciężko chodził bo się syrop klonowy dostał :D Wystarczyło umyć pod ciepłą wodą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Nie no bez przesady, tak ciężko to nie chodzi. Jest opór, ale delikatny wszystko działa komfortowo, więc rzeczywiście coś musiało być z nim nie tak.

Co do piasku to w zasadzie się na tym nie zastanawiałem:) może ktoś ma już takie doświadczenia to się podzieli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie pierścień zaczyna chodzić ciężko, po tym jak dostanie się do niego woda. Po kilku obrotach wraca do normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.
    Piszę do Was w temacie "łączności" mojego Gear S3 z Samsungiem S6.
    W ostatnim czasie gdy rano podłączam zegarek do telefonu "czasem łapie od strzała" a czasem telefon pokazuje że ma podłączenie do zegarka a na zegarku ikona "bez połączenia".Dziś po takim "niby" połączeniu (telefon pokazuje, że się połączył a zegarek twierdzi że NIE) miąłem taką informację na telefonie: "Połączono przez profil SPP" ?!?!?!

Spoiler

Screenshot_20170629-060929.thumb.png.7e1106ce55c8fbb0baddf1b9a742d8f7.png

Po restarcie zegarka i telefonu połączenie przebiegło już prawidłowo:

Spoiler

Screenshot_20170629-083501.thumb.png.1a3fb4bf764667e25e3e0af623f260b7.png

Miał ktoś coś takiego ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy też macie takie genialne zegarki, które o pierwszej, drugiej w nocy gratulują Wam punktualnego położenia się spać? Oczywiście w środku snu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi