Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

JED

Samsung Gear S3 - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

spec-naz1

Heh takie same jak twoje. Mam Classica i też mnie to denerwuje. Po całym dniu mam przeklamanie o ok 1500 kroków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

@KaleidGalaxy
    To jest przekłamanie i urok smart zegarków. Miałam ich kilka i niestety te pomiary nie są zbyt dokładne. Twój Polar był zegarkiem typowo sportowym, więc jego pomiary były bardziej dokładne.

Wysłane z Samsunga Galaxy Note ósmej generacji ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak coś czułem. No nic trzeba zatem odejmować 1500 kroków dziennie. Faktycznie smart :)

Wysłane z czarnego Note8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Swoją drogą jest to ciekawe bo telefon (w moim przypadku s7) w aplikacji shealth można wybrać zakres danych z zegarka bądź tylko z telefonu i telefon zlicza raczej poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki rozrzut wynika z umiejscowienia urządzenia. Telefon umieszczony w kieszeni "faluje" razem z nogą i dlatego w miarę dokładnie zlicza kroki. Natomiast zegarek na ręce zlicza dodatkowe ruchy, które w ciągu dnia wykonujemy, choćby sięgając po coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darekc

Dziwne jak ruszam ręką to mi nie zlicza kroków dodatkowych, za to jak rozrabiam dzieciom mleko w butelce to potrafi nieźle doliczyć. Sama różnica liczby kroków mnie nie denerwuje, za to zliczanie pięter to w tym zegarku to jedna wielka loteria.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Czasami wyniki wyświetla z opóźnieniem w krokomierzu, natomiast co do zaliczania pięter to nie mam zastrzeżeń. U mnie jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Te wyniki niestety nie są miarodajne. Smartwatche posiadają funkcje sportowe, jednak nie są one tak dokładne jak zegarków sportowych z funkcjami smartwatcha. Miałam kilka TOPOWYCH modeli Samsunga, LG i Huawei. Teraz używam Garmina Fenix 3 i jego wyniki są bardzo miarodajne. Może kiedyś smartwatche dorównają w pomiarach zegarkom sportowym, ale na dzień dzisiejszy jeszcze im trochę brakuje.

Wysłane z Samsunga Galaxy Note ósmej generacji ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie. Algorytmy chociażby Polara zawstydzają to co Samsung oferuje w swoich zegarkach, które tanie nie są. Przy zakładaniu skarpetek Gear S3 potrafi mi naliczyc kilkadziesiąt kroków. Ale i tak go lubię. Miałem sprzedać dalej, ale póki co, zostaje.

Wysłane z czarnego Note8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zakupiłem dla smart funkcji by jak najdalej być od telefonu, a jakbym chciał sportowe funkcje to Fenix 3. Nie można mieć wszystkiego w jednym za rozsądną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi