Skocz do zawartości
JED

Samsung Gear S3 - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, BlueBlazer napisał:

Ale o czym Wy dyskutujecie? Kolega, któremu trening zlicza wybiórczo i trasę rysuje ekerkią ma ewidentnie niewłaściwie ustawienia albo uszkodzony telefon czy zegarek. A wy rozprawiacie, czy Frontier jest czy nie jest zegarkiem sportowym.
    Oczywiście, że nie jest ale mierzy dystans, czas i puls.

Nieprawidłowo, to działa przy próbach zapisu treningu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nieprawidłowo, to działa przy próbach zapisu treningu..
    To nie jest kącik filozofa.
    Tak jak bez sensu pisałeś o GPSie tak samo tutaj próbujesz coś tworzyć.
    Koledze nie działa prawidłowo zegarek albo telefon. Kropka.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@BlueBlazer chyba nie doczytałeś kto i co pisał. Wpadłeś nie znając tematu i się wymądrzasz. Tak, koledze nie działa prawidłowo zegarek podczas treningu. Nie jest to pojedynczy przypadek, bo wielu użytkowników tak ma, w tym ja. Zegarek nie działa prawidłowo, tak, masz rację. Ale to wina samsunga, nie szukaj tu wady konkretnego egzemplarza. Ogarnij co piszą w "internetach" zanim wpadniesz z kolejną porcją uwag..

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wymądrzam się, tylko nie zgadzam z Twoim rozumowaniem. To, że wielu osobom nie działa coś jak należy, nie znaczy, że u wszystkich jest ta sama przyczyna. No i nie rozumiem zależności, o której wcześniej wspomniałeś, a mianowicie, że "jeśli chcesz do sportu, to nie Samsung". Jakie to ma odniesienie do tego, że koledze w ogóle trasy nie zapisuje?
    I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrashNull

@BlueBlazer wymądrzasz się.  U mnie również i endomondo i strava i SH na tym zegarku przestają liczyć w trakcie treningu, wieszają się, blokują lub zwyczajnie nie rejestrują, dość wybiórczo. To nic nowego, piszemy o tym od lat i nic się w tym temacie nie zmieniło więc jak chcesz zegarek do rejestrowania prawidłowo treningów, to ten się nie nadaje, bo zawodzi Albo on, albo wszystkie typowe aplikacje, łącznie z producencką. Nie wiem czy Samsung ogólnie, może active ma lepiej, frontier nie działa i tyle. Polecam Polary albo Garminy, Frontiera zdecydowanie odradzam. Zabawka, czasami cos się uda. Ja przestałem na nim polegać przy treningach i tyle. Używam do powiadomień i generalnie, bo mi się podoba.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ci, którym działa to jacyś szamani? Ja wiem, że jak ktoś podchodzi do sportu trochę bardziej poważnie to żadne smartwatche nie wchodzą w rachubę a dedykowane zegarki sportowe. Natomiast większości osób zegarek zlicza wszystko jak należy (przynajmniej czytając to forum) - oczywiście z odpowiednią tolerancją, bo to nie ten poziom co np Polar.
    Ale OK, kończę się "wymądrzać". Tylko, że gdyby mój Frontier nie liczył i nie mierzył to bym go oddał do serwisu albo w ogóle odesłał żądając zwrotu pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrashNull
    34 minuty temu, BlueBlazer napisał:

A ci, którym działa to jacyś szamani?

Czyli komu i co działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi? Wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrashNull

@BlueBlazer strava bezproblemowo rejestruje trening i zapisuje mapę? zawsze? Endomondo działa bez zająknięcia? SH? wszystko się synchronizuje między aplikacją w telefonie i w zegarku? Weź opowiadaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam tylko z Endo. Rejestruje całą trasę, mierzy puls i synchronizuje z telefonem. Bieg i rower.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi