Skocz do zawartości
P250

Szkło hartowane,folia ochronna - Redmi 3/Redmi 3S

Rekomendowane odpowiedzi

wmk3

Juz zamowilem szklo mate dla 3S na Ali. Teraz czekac pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavelw

Ja kupiłem na allegro szkło za 5 zł i po kilku dniach jestem zadowolony, może i odciski zostają ale widać je tylko przy wyłączonym ekranie, kolory bez zmian, dotyk także. Po prostu nie czuć różnicy że je mam. Nie mam porównania do innych szkieł, ale 5 zł nie majątek a zawsze jakaś dodatkowa ochrona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    travel

Dzięki wielkie Wam wszystkim. Telefon cudo :)

Mam jeszcze małe pytanko, chciałbym zakupić folię ochronną/szkło hartowane na wyświetlacz a ceny na allegro wahają się od 5 do 30 zł. Warto kupić coś lepszego/droższego czy wystarczy "zwykła" najtańsza folia?

Edytowane przez bergmen
    Przeniosłem Twój post do odpowiedniego działu. Zapoznaj się z wypowiedziami zawartymi tutaj a raczej znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

Wg mnie tylko szkło.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

W koncu po miesiacu przyszly 2 szkla MATOWE. O niebo lepsze niz to co wczesniej mialem zakupione za 9 zl na allegro. Tamto tak lapalo odciski palcow ze ekran czasami wygladal ochydnie. Przy szkle matowym nie ma refleksow i slady po lapach sa znaacznie mniejsze. 

Link gdzie kupilem: https://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-redmi-3-glass-Screen-Protector-Tempered-glass-Film-9H-2-5D-for-xiaomi-redmi-3/32600011895.html

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak z jakością obrazu? Matowa powierzchnia przepuszcza światło tak jak standardowe szkła?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

Jak wiadomo i mozna poczytac/obejrzec na YT ze matowe ma mniejsza przepuszczalnosc ok.3% niz szklo clear. Odwzorowanie kolorow jest wg mnie takie same, szczegoly takze ok. Wszystko tez zalezy od ziarnistosci i ksztaltu ziarna na powierzchni szkla. W tym przypadku musze powiedziec ze jest zrobione na najwyzszym poziomie, bo kiedys na innym tel miale tez mat i tam wrecz chyba wkurzala ta za duza ziarnistosc i tak naprawde obraz nie podobal  mi sie. Tu jest rewelacja, zreszta widac po opiniach kupujacych.  Ale to kwestia gustow kazdego uzytkownika. Jedni nie umieja zyc  z matowym szklem i im to przeszkadza, ale ja wole kilkudziesiat mniej% zasmuzenia od palcow i lepsza czytelnosc w sloncu i znacznie mniejszym refleksach swietlnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi