Skocz do zawartości
adziu82

Nie działa opcja wyboru "bez dźwięku"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 5.0 andka, na kilku aplikacjach mam przełącznik ,,wibracja''->,,normalny''->,,bez dźwięku'' ale ostatnia opcja nie działa.

Przełączam na normalny tryb czy z wibracją, to jest ok, ale bez dźwięku nie działa, niby klikam na niego ale przełącz na wibrację.

Obojętnie czy to przełącznik w aplikacji ,,power toogles'' czy ,,audio guru''.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
skolsiwo

@adziu82 a problem dotyczy urządzenia...?

W sensie jak aktywujesz tryb "bez dźwięku" to a aplikacjach masz dalej dźwięki, czy samo się przełącza na wibrację? Trochę niejasno opisałeś/aś problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sony Z, bez roota.

Napisałem, że mam aplikację audio guru. Na niej jest 5 wyborów. Automatyczny.Normal.Home.Work.Sleep.

W każdym można ustawić sobie wszystko samemu, czyli wibrację,dźwięk mediów,telefonu itp.

Np mam na Home wyłączone dźwięki a włączona wibracja i to działa jak włączę. Ale np Sleep mam wszystko wyłączone, włącznie z wibracją, jak kliknę w to, to się załączy, ale jest wibracja w tym.Wchodzę w ustawienia dam na ,,ciszę''  ale jak klikę znowu na widżecie na sleep to i tak włączyć się wibracją.

Na power toogles,mam przełącznik, ,,wibracja'' ,,normalnie'' i ,,cisza'' ale ta cisza nie działa, jest normalnie z dźwiękiem.

Nie wiem czy to wina androida, czy telefonu, czy może, że nie mam roota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi