Skocz do zawartości
Hikou

LG G3s - telefon nie może się połączyć z jedną siecią wifi w pewnych okresach czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Hikou

Witam. Od jakiegoś czasu mój telefon dziwnie zachowuje się z połączeniem wifi - mimo tego, że jestem w zasięgu sieci i wciąż jest ona na liście dostępnych, to telefon nie może się z nią połączyć (po kliknięciu na nią wygląda jakby nawet nie próbował, bo nie pojawiają się żadne komunikaty np. "sprawdzanie adresu IP"). Jestem w stanie połączyć się z innymi sieciami, ale nie z tą konkretną. Problem zazwyczaj mija po godzinie, zdarzyło się kilka razy, że nie mogłem się połączyć nawet przez ok. 6 godzin. Problem zazwyczaj wraca po bliżej nieokreślonym czasie. Problem występuje od niedawna (ok. tygodnia). Ten sam problem często występuje również na moim komputerze. Router, którego używam to IDU-100, korzystają z niego zazwyczaj cztery urządzenia. Możliwe, że jeden z użytkowników routera używa jakiegoś programu, który to robi, ale nie mam co do tego pewności. Pozdrawiam.

Edytowane przez bartekc00
    Poprawiam nazwę wątku na zgodną z regulaminem. Proszę zapoznać się z nim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomuuu

Miałem podobnie. Dostawca neta - jego router - wskazywał na zakłócenia, polecali zmianę kanału routera. Przestawiłem i chyba działa. 

Natomiast też miałem jakiś czas problem podobny - telefon widział router, ale się po prostu nie łączył. Nie rozgryzłem, w czym rzecz, restart powodował że telefon łączył się od razu... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi