Skocz do zawartości
lipton73

rozwiązane zrywanie połączenia z głośnikiem blutetooth i restart

Rekomendowane odpowiedzi

lipton73

Na samym wstępie napiszę, że i tak pójdzie wieloplikowiec i odin. Ale mam pytanko, miał może ktoś taki problem ? Jeszcze do wczoraj było oki, w sumie to i dzisiaj do południa. A o co chodzi ?

Nie chodzi o zrywanie połączenia z głośnikiem. Zwyczajnie odtwarzacz zachowuje się tak, jak by włączało się mute, czyli wyciszenie, następuje ciche pyknięcie w głośniku i cisza. Pomaga tylko restart odtwarzacza i znowu muza leci przez głośnik bluetooth, zaznaczam, że połączenie z głośnikiem jest cały czas. Zaczęło dziać się to prawie co jeden kawałek, co 2-3, czasami nawet częściej, a i trafiła się zwiecha fona przy zamykaniu odtwarzacza, ale po kilkunastu sekundach zwyczajnie sam się zrestartował telefon. Pytam z czystej ciekawości, bo do dzisiaj było oki, nic nie instalowałem, system od tygodni nie ruszany jeśli chodzi o instalki itp, no i do dzisiaj było oki. Acha, odtwarzacz stockowy :-)

Edytowane przez Muszczu
    Oznaczam jako rozwiązany. W razie powrotu problemu proszę o samodzielną zmianę Prefix'u.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lipton73

Oki, chyba wszystko jasne. Narazie spokój. Wcześniej łączyłem się z głośnikiem jeszcze laptopem. Wyłączyłem bluetooth w laptopie i problem zniknął, a przynajmniej póki co :-) Widocznie gdzieś tam sobie laptop wcinał się dodatkowo, choć S6 nie tracił połączenia z głośnikiem bluetooth. Zobaczymy dalej :-)

Edytowane przez lipton73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi