Skocz do zawartości
wiemar

promocje, zniżki, kupony?

Rekomendowane odpowiedzi

wiemar

mam zamiar przejść z orange do t-mobile w grudniu. czy są jakieś zniżki, kupony rabatowe na abonament w ofercie z telefonem? bo jeśli nie to wybiorę ofertę bez telefonu. abonament maksymalnie 50zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zniżki można targować z Sekcją Utrzymania Klienta, ale to tylko jeśli przedłuża się umowę.

A na czym zależy CI najbardziej w abonamencie, bądź na jakim telefonie?

Może uda dobrać się odpowiednią taryfę dla Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie nie ma takich kuponów i raczej nie będzie. Jeżeli jesteś nowym klientem oferta która jest aktualna jest na stronie albo na infolinii od tego nie ma żadnych ukrytych zniżek.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wiemar

mały wybór telefonów mają w orange i t-mobile. chciałem htc m9 prime camera lub m9s ale dostępny był tylko w play. ewentualnie huawei p9 lite ale cena jest za wysoka

idol 3 6039h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wiemar

Zwróć na to uwagę że ceny tych telefonów które są w tmobile i orange sa niższe niż w play często nawet są tańsze o kilka stów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    evil222

@wiemar  A ja Ci proponuję zadzwonić do biura obsługi w t mobile i powiedz że chcesz przejść do nich itp i niech ci dadzą jak najlepszą ofertę. Jak dodzwonisz się do dobrej osoby to i dostaniesz dobrą ofertę a na pewno lepszą niz jest ta co na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@evil222

Niestety nie masz racji dla nowych klientów oferta najlepsza jest na stronie i od tego nie ma zniżek czy rabatów jak dla klientów przedłużających umowę którzy mogą skorzystać ze zniżek sekcji utrzymania klienta. Także nie wprowadzaj go w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wiemar

chyba coś w tym jest. dzwoniłem do t-mobile i nic innego nie proponowali niż to co na stronie. natomiast w orange ciągle dzwonią telefony z ofertami bo umowa kończy się za miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wiemar Proponuje Ci iść do salonu jakiegoś, jeśli trafisz na dobrego konsultanta i dobrze zagadasz możesz wynegocjować niezłe zniżki na telefon i lepszą ofertę niż jest na stronie. Ja osobiście zaczarowałem jak przedłużałem umowę i powiedziałem, że w innym salonie proponowali mi lepszą ofertę i zaraz gadka była zupełnie inna. Zadzwonił gdzieś i oferta zaraz była lepsza. Chociaż "ściemniałem".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Maeverek

Dokładnie jak przedłużałeś umowę a nie byłeś nowym klientem to jest fakt. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi