Skocz do zawartości
padzak

[Rozwiązany] Przy fotografiach z dużej odległości aparat główny nie łapie ostrości.

Rekomendowane odpowiedzi

padzak

odebralem dzis lg g4 z naprawy , z daleka aparat robi slabe zdjecia, a aparatem do selfie robi fajne...

niepotrafi z dalszej odleglosci tylnim aparatem zlapac ostrosci

w serwisie wymienili niby podzespoly lecz nadal widnieje usterka

a dokladnie wymienili tylni aparat .

Mysle ze zwroce go poraz kolejny , i kolejny , az telefon wymienia na nowy . Lecz czy usterka w nowym znow moze sie powtorzyc ??

i czym spowodowana moze byc

czyzby zle oprogramowanie do aparatu jest wgrane dzieki aktualizacji do androida 6.0.1

Edytowane przez Kelan99
Nadanie prefixu - rozwiązane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lucedw

Miałem dokładnie ten sam problem. Po powrocie z naprawy gwarancyjnej telefon przestał łapać ostrość przy zdjęciach z odległości większej niż ok. 2m. Ponadto zdjęcia były mocno zaszumione. Niestety nie udało mi się znaleźć rozwiązania tego problemu i telefon ponowie odesłałem do serwisu.

Czyżby przyczyną naszych problemów była niewłaściwie przeprowadzona naprawa serwisowa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ganjax

Problemem jest laser, a nie obiektyw i w nim trzeba szukać przyczyny

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lucedw

Problem rozwiązany - w ramach kolejnej naprawy gwarancyjnej wymieniono moduł aparatu (ebp62362103) i teraz wszystko jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Kilka dni temu kupilam nowy telefon lg g4. Aparat dzialal bez zarzutu. Wczoraj próbowałam zrobić zdjęcie i aparat nie mógł złapać ostrości. Po wielu próbach problem dalej występuje. Obraz chwile po włączeniu jest wyraźny ale po sekundzie dwóch robi się nieostry. Kiedy sie rozmazuje slychac w telefonie jakby ciche buczenie. Obraz czasem lekko drga. To samo sie dzieje przy nagrywaniu. 

Czy pozostaje mi tylko serwis lub zwrot sprzedawcy? Czy ktos tak mial i da sie cos zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...

Edytowane przez somebody101

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi