Skocz do zawartości
navykruvi

Dlaczego licznik transmisji danych się resetuje?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  wczoraj gdy byłam na transmisji danych zorientowałam się że "licznik" mi się zresetował i zaczynał naliczać tylko od wczoraj mimo iż wcześniej też używałam transmisji ( ok.600 MB).  Także naliczanie z poprzednich miesięcy zniknęły.  Zdarzyło mi się to drugi raz jednak nie wiem co jest tego przyczyną i jak temu zapobiec.  Z góry dziękuję za odpowiedź. Dodaje zdj jak to wygląda i o co mi chodzi.  Mój telefon to sony xperia m4 aqua 

Screenshot_2016-11-03-06-58-16.png

Edytowane przez patrikos23
    Usunięto zbędny prefiks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Ten cykl jest kasowany raz w miesiącu,  zależy jaki dzień ustawisz na początek okresu rozliczeniowego. Nie wiem jak to wygląda na androidzie MM, ale na LP u mnie wygląda to tak. Klikasz na datę i z listy zmieniasz cykl, od którego dnia miesiąca telefon mi liczyć ilość przesłanych danych. 

Spoiler

Screenshot_2016-11-03-10-47-09.png

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak u mnie też się ustawia dzień rozpoczęcie cyklu jednak na załączniku zaznaczony jest kawałek cyklu w którym też używałam danych i wszystko było dobrze zanim raz nie weszłam i zaczynało mi naliczać od nowa mimo iż wcześniej używałam transmisji danych, i jeszcze ilość innych cyklów z tamtych miesięcy zniknęła ponieważ u mnie nie kasuje się wszystko po miesiącu. Tak jak w tym przypadku zaczęło mi naliczać od prawie połowy miesiąca mimo iż używałam danych wcześniej. 

Spoiler

received_1097297280384410.jpeg

Edytowane przez ct65
    Filmy i obrazy wstawiamy w tagu SPOILER - poprawione. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Nie aktualizowałaś przypadkiem przed tym okresem telefonu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie aktualizowałam . Zdarza mi się to drugi już raz gdzie wszystko się kasuje i zaczyna od nowa naliczać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi