Skocz do zawartości
Sid Gotama

Muzyka Play balans kanałów

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję znowu waszej pomocy.

Jestem osobą która ma problemy ze słuchem, to znaczy lewe ucho jeszcze jako tako działa a prawe już lipa co jednak nie znaczy że muszę przestać słuchać muzyki (zrezygnowałem tylko ze słuchawek dokanałowych).

Problem w tym że w programie Moto Play nie mogę znaleźć nic czym by można ustawić głoścość dopasowaną do mojej wady, więc albo nie ma tej funkcjonalności albo jest ale ... gdzie.

Jeżeli jest proszę wskazać gdzie, jeżeli natomiast nie ma, to co proponujecie, przeglądnąłem parę eqalizerów myśląc że tam to znajdę, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus

@Sid Gotama

Balans kanałów L / P jest dostępny w PowerAmp. Fabrycznie nigdy tego nie widziałem. Jeśli kochasz muzykę, to pokochasz i ten odtwarzacz, ma olbrzymie możliwości wliczając w to equalizer. Spróbuj trial :)https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maxmpz.audioplayer&hl=pl

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Walczyłem z tematem. I do dzisiaj nie mogę wyjść ze zdziwienia że wielce "tolerancyjna" korporacja google obcieła tą podstawową funkcjonalność dotyczącą osób "nie do końca sprawnych".

Do rzeczy. Potrzebowałem tego do Spotify. I jedyna realna działająca opcja to root i viper fx. Niestety. I też nie do końca jest to dobrze zaimplementowane, bo skok jesto co 10%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@oscar38 Niby coraz bardziej zaawansowane telefony a coraz więcej w nich brakuje.

W PowerAmp o którym wspomina @deus jest regulacja balansu kanałów, nie spodziewałem się że może czegoś tak prostego nie być, a jednak w innych programach brak.

Przestałem się już temu dziwić, przecież tak prostej funkcjonalności jak powiadomienia diodą (notabene też przydatne niedosłyszącym czy głuchym) też brak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi