Skocz do zawartości
Vangreen

[OFFICIAL][8.0.0_r30][OTA] XenonHD 8.0 (Nie wspierany)

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś na nowej wersji ma problemy z messengerem? Laguje, reakcja na jakąkolwiek akcje zajmuje kilka sekund, zdarzył się nawet reboot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vangreen

@up na na poprzedniej miałem, ale nie w takim stopniu. Przerzuciłem się na wersję lite i jestem zadowolony

G3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozwiązane, chciałem sprawdzić jak działa te formatowanie karty SD, żeby robiła za pamięć wewnętrzną i tak sobie skojarzyłem, że messenger mi się tam zainstalował. Moja karta jest niestety bardzo wolna i nie sprawdza się jako pamięć na aplikacje. Po przeniesieniu na telefon wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Vangreen Cos chyba nie pykło. Po flashu i dalvik cache pokazuje sie na moment logo LG i dalej w lewym górnym rogu [710] Fastboot mode started. Nic nie mozna wiecej zrobic, ani nie udaje mi sie wejsc w recovery...

Po podlaczeniu do kompa i wykonaniu "fastboot continue" jest info ERROR: Invalid boot image header

Edytowane przez DeathMagnetic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vangreen

@DeathMagnetic u mnie wszystko działa
    Sprawdzę jeszcze jedną rzecz.

Spoiler

d12a16e6ab95d77fa938b18a2af1ee9e.jpg

G3

Edytowane przez krzychy
    Proszę stosować się do regulaminu i grafiki oraz zdjęcia umieszczać w spoiler tag. http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdjęciowej-w-spoiler/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Vangreen udało mi sie ożywić telefon bootujac TWRP z kompa przez fastboota i instalujac starszy build. Sprawdź proszę czy z tym nowym napewno jest wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vangreen

@DeathMagnetic
    Sprawdziłem wszystko jeszcze raz i u mnie wszystko w porządku. Sprawdź czy przypadkiem nie jest uszkodzony zip, pobierz go jeszcze raz i zainstaluj. Instalowałeś tylko rom czy coś jeszcze? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Vangreen wyglada na to ze problemem jest wersja TWRP. Pobralem drugi raz build ale bylo to samo, używałem TWRP 3.0.2.0. Zbootowalem ponownie z kompa TWRP 3.1.1.0 i system sie zainstalowal, wlasnie z niego pisze.

Z innej beczki, magisk pokazuje ze brak roota

LG G3 // XenonHD 7.1.2 // Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lajf

Wgrałem najnowszą wersję. Nie działają mi płatności HCE w ING Banku. Test SafetyNet przechodzi bez problemu, aplikacjia Moje ING również aktywuje płatności. Przy próbie zakupu zbliżeniowego - nie działa - sprawdzałem kilka razy. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi