Skocz do zawartości
Vangreen

[OFFICIAL][8.0.0_r30][OTA] XenonHD 8.0 (Nie wspierany)

Rekomendowane odpowiedzi

Vangreen

@DeathMagnetic Jeśli tylko pojawi się działająca wersja laos 15 wydam XenonHD oparty na nadrodzie O. Narazie niemam czasu i wiedzy by bawić się z błędami kompilacji. 

A tu mały bonus z najnowszą aktualizacją :) 
    Jeśli nie wiesz co to blueborn polecam lekturę https://niebezpiecznik.pl/post/wylacz-bluetooth-natychmiast/

Spoiler

Screenshot_20170928-092244.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marivsh

Podobno sierpniowe łatki androida blokują BlueBorne - ja mam z września, więc BT może sobie działać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vangreen

@marivsh Na pure nexus project z sierpniowymi łatkami nie było załatane. Developerzy z laos dodali łątki do kernela również z tego co widziałem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś co może być przyczyną resetowaniu się telefonu samoczynnie? Mam około 60% bateri (nie zawsze się to dzieje) i nagle reset i po restarcie bateria schodzi do 5%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja podobnie miałem jak miałem psełdo orginalną baterię zobacz czy nie jest spuchnięta a najlepiej sprawdź na innej baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dziwny problem z dotykiem, wgrałem najnowszy rom po czym korzystałem z niego 1dzień i naglę gdy chciałem skorzystać to dotyk coś nie reagował na nic dopiero jak odłożę telefon na kilka minut to zacznie działać lecz na góra 1-3 minuty mogę z niego korzystać. Postanowiłem na czysto wgrać po full wipe ostatnią aktualizacje i dalej tak samo czyżby już umiera mój LG? 

Edytowane przez carbon012

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dlaczego system nie uruchamia mi sie ? instaluje najnowszą wersje + ggaps + modem 21C, po udanej instalacji wyskakuje logo xenon Hd i tak juz zostaje, czekałem z poł godziny i nic. logo dalej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubatm

@up Wyłóż i włóż baterie. Potem spróbuj znów włączyć telefon. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Peter6

@michal15qaz czy to jest czysta instalacja czy aktualizacja? Jeżeli instalacja to czy zrobiłeś na początku "FULL WIPE" (ja dodatkowo robię jeszcze "FORMAT DATA") a jeżeli aktualizacja to czy wykonałeś na koniec "WIPE CACHE , DALVIK".

Przy pierwszej instalacji system dosyć długo się ładuje ale nie sądzę żeby to było pół godziny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    srbastek

Co jakiś czas mam problem z ekranem, przestaje w ogóle reagować i muszę wyjąć baterię albo poczekać jak system sam wygasi ekran. Po tym wszystko działa. Występuję to raz na kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi