Skocz do zawartości
mariuszekx

Aplikacja screen off and lock - po zablokowaniu nią ekranu trzeba podać hasło, a nie użyć czytnika linii papilarnych. [Android 6.0.1]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadam Nota 5 i wgranego oficjala 6.0.1 plus root w poprzedniej wersji 5.0.1  miałem na ekranie aplikacje wygaś i zablokuj  która działała jak fizyczny przycisk on/off ułatwiało mi to nie musiałem przyciskać z boku i do tego korzystam z zabezpieczenia w postaci blokady ekrany poprzez czytnik linii papilarnych i w 5.0.1 było wszystko świetnie a na Marshalmallows jest tak ze po wyłączeniu ekranu aplikacją wygaś i zablokuj  po odpalenie telefonu zamiast czytnika linii papilarnych jest do wpisania hasło gdy wygaszę tel normalnie przyciskiem pokazuje się odblokowanie czytnikiem a tym screen off and lock trzeba wpisywać hasło jest to dość uporczywe wydaje mi sie ze to może być przez to ze aplikacja ma jakieś uprawnienia czy coś jest mi w stanie ktoś podać rozwiązanie tego albo aplikacje która wraz z czytnikiem będzie współgrała ze nie będę musiała hasła wpisywać za każdym razem przesadzili w tym 6.0.1 z tymi zabezpieczeniami. Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc

A moze jest jakis MOD na to w xposed jestem słaby z angielskiego dlatego tez moze ktos cos wie jak to ominac

Edytowane przez mariuszekx
    Doprecyzowanie nazwy wątku, nazwa powinna być krótkim streszczeniem pierwszego postu, proszę o tym pamiętać. [4.3]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi