Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
Prozek

Asphalt Xtreme

Rekomendowane odpowiedzi

Prozek

Pojawił się nowy Asphalt: Asphalt Xtreme
    screen-5.jpg

image.png

W nowym Asphalt Xtreme możemy ścigać się m.in. na pustyniach, w kanionach, w lasach, po bagnach, na lodowcach, w dżungli, a nawet na terenie huty. Do wyboru jest trzydzieści pięć aut podzielonych na 7 kategorii. Wśród nich m.in. samochody terenowe, ciężarówki, monster trucki czy pojazdy typu buggy. Wszystkie te auta stanowią wirtualne wersje prawdziwych modeli, dzięki licencjom od takich firm jak Jeep, Ford, Mercedes-Benz, Chevrolet. Auta można modyfikować i ulepszać.

Graliście już ? Jak wam się widzi ta gra ? Lepsza od "8-mki" ?

Edytowane przez Prozek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mattaj86

Jak usunąć save gry,  zapisał mi się na koncie Google,  i za chiny nie mogę znaleźć opcji aby rozpocząć od nowa. 

gierka spoko,  fajna grafika,  ładnie działa na M5,  muszę ogarnąć system gry Bo wcześniej w NFSy grałem a tan calkiem inaczej to wszystko qyglada

Edytowane przez mattaj86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eric

o dziwo jakoś mało reklam 

Ad network libraries

Admob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Prozek

Mi tylko przeszkadza to że musi być włączony internet żeby grać w tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus

Grafika pierwsza klasa. Duży plus, że jest za free i są licencjonowane samochody.

dodana zawartość

@Prozek

Niestety, ale takie są uroki typowych gier online :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Prozek

Wiem, ale w 8-mce nie muszę mieć włączonego cały czas a tu muszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mocno zawiodłem się na tej grze. Wiedziałem, że to GAMELOFT, więc grafika nie powali na kolana, ale myślałem, że przynajmniej sama koncepcja trochę odejdzie od wynaturzonej "ósemki". W dalszym ciągu pojazdy poruszają się na lądzie i w powietrzu. Można latać i wykonywać ewolucje. Ba, to nawet jest konieczne. Średnio mi odpowiadają samochodówki w stylu science fiction o baśniowych klimatach..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież asphalt to typowy arcade i w tym kierunku gra szła zawsze, trudno więc wymagać czegoś innego od tej gry. Wystawianie negatywnej oceny grze na podstawie tego, że jest mało realna jest conajmniej mało sprawiedliwe, gdyż nie w te kategorie uderza ta seria, to tak jak by przyczepić się do real Racing że za mało tuningu, za trudna itp...

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolty

Hola Hola , Asphalt 5 był najlepszą częścią i tam nie było nie wiadomo jakich akrobacji , po za tym auta trzymały się drogi a od wersji 6 zaczęły się cuda i niewidy , gra szła i idzie na dno , to oczywiście jest moja opinia i nie musicie się ze mną zgadzać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus

Wynaturzenie..to słowo często słyszy się przy produkcjach typu Asphalt 8, serii Most Wanted i tym podobnych tytułach (z przyczyn naturalnych projektowany w ramach tej myśli Burnout jest poza tym stwierdzeniem). Prawda jest taka, że gry te zaliczane są do kategorii arcade, nie są to symulatory wyścigowe. Jadąc 300 na godzinę możemy odbić się od "ściany" i mkniemy dalej, ale cóż..celem samym w sobie jest rozrywka a rozrywka ma na celu jak najbardziej podkręcić ów tytuły, by swoimi nadnaturalnymi możliwościami zapewniły graczom maksymalne doznania graficzne ale i z zakresy grywalności. Wiadomo, jeśli ktoś nie cierpi arcadówek to sięgnie po symulator, gdzie nie da się wejść w ostry zakręt 150 na godzinę. Po to są rozróżnienia na te dwie kategorie, by każdy znalazł coś dla siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi