Skocz do zawartości
LuckyGuy

LG Optimus L7 | Nie włącza się po wyczyszczeniu przez recovery, przy próbie uruchomienia widnieje tylko logo "Android 4.4.2"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż mam problem z telefonem LG Optimus L7, a konkretnie usunąłem całą jego zawartość poprzez recovery i teraz nic się nie uruchamia tylko cały czas napis "Android 4.4.2". Recovery ani emergency mode nie mogę włączyć ponieważ trzymałem konkretną kombinacje klawiszy przez dłuższy czas i ciągle to samo, a komputer nie wykrywa poprawnie telefonu. Czy jest jakaś szansa na uratowanie? Tak wiem głupio postąpiłem...

Edytowane przez LuckyGuy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usunąłeś całą zawartość telefonu? To cud, że telefon w ogóle jest w stanie wyświetlić jakiś obraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ch3mn3y

Tak długo jak nie uruchomisz Download Mode lub Emergency Mode, to nie ma możliwości, aby cokolwiek z tym urządzeniem zrobić

PS. Jak uruchamiałeś Emergency Mode to wyjmowałeś baterię? Sam miałem problem z wgraniem softa i o tak prostej rzeczy zapomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up

Raz udało mi się uruchomić go uruchomić w trybie emergency, lecz telefon się po chwili automatycznie wyłączył ponieważ był rozładowany... Od tamtej pory staram się ponownie włączyć emergency mode, lecz nie działa :/ 

Edytowane przez krzychy
    Nie cytujemy postu poprzedzającego w całości. Piszemy @Up lub korzystamy z opcji @Wspomnij.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi