Skocz do zawartości
giaur500

rom CM 14.1 dla 1+1 - Android 7.1

Rekomendowane odpowiedzi

giaur500

Właśnie testowałem sobie płatności zbliżeniowe, przez IKO i nie mam dobrych wieści dla tych, którzy mają oficjalne buildy zainstalowane. Ponieważ, na oficjalnych nie zadziała - jest jeszcze nie poprawiony błąd. Jest także poprawka, która prawdopodobnie nigdy nie wejdzie do oficjalnych buildów - zastosowałem ją u siebie i na moich własnych kompilacjach działa świetnie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa
    4 godziny temu, giaur500 napisał:

Jest także poprawka, która prawdopodobnie nigdy nie wejdzie do oficjalnych buildów

Podasz na nią namiar? Dobrze będzie coś takiego zaimplementować u siebie, jeśli oficjelne buildy nie będą jej zawierały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

@up
    Jest przecież w zgłoszeniu błędu. Właśnie u mnie ją zastosowałem i na moich buildach płatności działają idealnie

Edytowane przez Daniel.
    Nie cytujemy poprzedzającego postu w całości wystarczy @up bądź opcja @wspomnij
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

Przepraszam, ale czy chodzi o poprawkę z poprzedniej strony, bo z wcześniejszego Twojego posta wywnioskowalem, że chodzi o coś innego. Teraz jeszcze piszesz o zgłoszeniu i już zupełnie się zgubiłem bo poprawka z poprzedniej strony ma status merged. 

/edit/

Chyba znalazłem. Chodzi o podmianę pliku libnfc_nci_jni.so ? https://jira.lineageos.org/projects/BUGBASH/issues/BUGBASH-65?filter=allopenissues

Edytowane przez piskorfa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Tak możesz podmienić ten plik. U mnie już od razu jest dobry, bo zmieniłem kod źródłowy - gdzie i co zmienić jest opisane też w tym samym zgłoszeniu

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wprawdzie mam RR 5.8.1 ale chciałem się dowiedzieć czy u was na innym romach też jest ten denerwujący błąd.

Mam ustawiony tryb baterii na zbalansowany, automatyczną optymalizację oraz Automatic power saver na 5%, by profil przełączył się na oszczędny gdy bateria spadnie poniżej 5%.

No i gdy dochodzi do tych 5% wszystko zaczyna wariować, na przemian w tempie szybszym niż sekunda profil zaczyna szalec od wydajny do oszczędny zmieniając przy tym kolory na zwykłe i pomarańczowe.

pomaga tylko wylączenie aut. zmiany i restart telefonu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, mam problem z instalacją wersji z 20 lutego, po wciśnięciu instaluj telefon idzie do recovery i na tym koniec, nic sie nie wgrywa. Spróbuję pobrac na komputer i skopiować instalator do telefonu. Słuchajcie może ktoś wie gdzie się pobierają aktualizacje na telefon? W CM o ile pamiętam znajdowały się w folderze update. A w LineageOS?

dodana zawartość

Próba instalacji pliku pobranego na PC i skopiowanego do telefonu daje błąd 7 i niepowodzenie instalacji... Jedyna dobra wiadomość, że telefon się uruchomił :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stano0

Właśnie po wielkim zastanawianiu  wgrałem na czysto najnowszy Lineage. Kto wie jak można przełączać się pomiędzy działającymi aplikacjami? Jak uruchomić kilka aplikacji. Np: strzelam Mapy i Gmaila? Multidostęp, to co było w poprzednich. Używam Nova Launcher

Problem rozwiązany: Zawsze używałem przycisków ekranowych i tam jest przełączanie. Teraz chciałem mieć więcej miejsca i zastosowałem przyciski sprzętowe. Są niekonfigurowalne. W nich Multidostęp (przełączanie pomiędzy działającymi aplikacjami) nie działa.

Edytowane przez stano0
    Po problemie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Nigdy nie potrzebowałem tego. Po przytrzymaniu przycisku mam listę ostatnich aplikacji i z nich wybieram. Może tak faktycznie być, że do sprzętowych przycisków nie da się tego ustawić.

Edytowane przez giaur500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi