Skocz do zawartości
melis

Samsung Galaxy J3 - nowa aktualizacja

Rekomendowane odpowiedzi

melis

Witajcie. Smart Switch poinformował o nowej dostępnej aktualizacji oprogramowania układowego. Bieżące to PDA:PB8/CSC:PB1/Phone:PBB(XEO)

a nowe to: PDA:PI2/CSC:PH1/Phone:PG2 (XEO)  Jesteście wstanie udzielić mi jakich informacji na temat tej aktualizacji? 

dodana zawartość

Nie mogę nigdzie znaleźć konkretnych info o tej aktualizacji, ale pokusiłem się i, zainstalowałem przez smart switch. Jedyne co rzuciło się mi w oczy z nowych procesów, to facebook, którego od razu zamroziłem. Poza tym, nic innego nie zauważyłem, ale działa jest ok, więc niech będzie. Rozwiązano ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fenek

Jak ktoś będzie robił aktualizację przez OTA to niech zamieści screen bo tam są wypisane poprawki/zmiany nowej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

Ja próbowałem przez OTA, to wyświetliło mi, że najnowsze aktualizacje zostały już zainstalowane i podało trzy jakby nr seryjne, ostatni z końcówką PG2 - wykonałem wipe, bo wcześniej miałem root'a i toolbox'a przez co OTA nie działało, więc użyłem smart switch'a. Teraz smart też chce aktualizować, a poprawka w nim zawarta, końcówkę ma PG2. Resetowałem framework, ale najwyraźniej nie ma na razie żadnych update'ów dla J3 przez OTA, a ze smart to zdaje się mi, że to już jest fabrycznie.

Edycja: Chyba nieco tępy jestem w temacie :facepalm: Smart switch wskazał aktualizację, bo miałem zmodyfikowany rom. Teraz po wipe, nie znajduje żadnej.

Edytowane przez melis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

Dopiero teraz odczytałem odpowiedź. Udało się mi też przez OTA zaktualizować dziś tel. Musiałem tylko pozbawić tel recovery TWRP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej.

Zainstalowałem córce tą aktualizację i po restarcie nie ma żadnych kontaktów i gier. OCB? Po uruchomieniu miałem podać hasło do konta samsung ale że nie pamiętałem to pominąłem ten krok. Czy tak właśnie uruchomiłem jakąś blokadę? Dodam że gry wcześniej przeniosłem na kartę pamięci. Co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

Dziwne bo ta aktualizacja nie powoduje wipe telefomu. Pominięcie konta google nie powoduje blokady bo w j3 nie zastosowano tego. Może jedynie być brak synchronizacji jeśli takowa była wcześniej właczona.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
melis

Odinem to musiał by znaleźć 4ro plikowca i skoro miałby o tym pojęcie, to zdaje się, że też by wiedział z czym to się wiąże?

dodana zawartość

Fajnie było by gdyby ktoś nie posiadający root'a, w tym temacie dodawał info o nowych aktualizacjach w ota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@maniek0928

normalnie instalowałem aktualizację o której poinformował mnie system. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi