Skocz do zawartości
ceremoje

całkowicie nie działający wipe/hard reset/factory reset

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od kilku dni staram się wyczyścić telefon sąsiadowi (zablokował bo zapomniał wzór).
    Tradycyjny Hard reset oczywiście nie działał w żaden sposób ale działał tryb emergency mode więc po wielu nieudanych próbach udało mi się wgrać v20d z CWM i Root(Tak jest to możliwe na Windows 8.1 - uważajcie ze sterownikami. U mnie po włączeniu LG Support Tool urządzenie przestawało być widzialne!  Wgrywałem przez KDZ flash tool z telefonem od razu  ustawionym w tryb emeregency mode). Dostałem się do CWM i myślałem, że zrobię Wipe i będzie po sprawie. Zrobiłem data, cache, dalvik... niby wszystko OK ale po uruchomieniu znowu widzę pole do wpisania Mail i hasła o którym nikt nie ma pojęcia. Przeinstalowałem CWM na inne wersje w tym dotykowe i nie i nadal nie działa wipe ps. obecnie mam TWRP i to samo... Przeinstalowałem ROM na inny dalej kicha.. 

Niestety baza dobrych pomysłów już się wyczerpuje i proszę o pomoc.
    Najbardziej mnie to ciekawi, że wgrywam nowego roma uruchamia się ładnie aplikacje się instalują i wgl. ale jakimś cudem nie chce się zresetować.
    ps. mam dostęp do wszystkich plików przez TWRP, myślałem o zmianie CHMOD w jakiś plikach bo gdzieś tam CWM pluło w log, że pliki read-only...

Proszę o pomoc.

Edytowane przez krzychy
    Usunięty błędny prefix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi