Skocz do zawartości
KRZY5IU

rozwiązane Procedura uruchamiania S7 EDGE prośba o sprawdzenie...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Chciałbym abyście sprawdzili mi procedurę uruchamiania mojej S7 Edge. Mianowicie Ciekawi mnie screen z trybu download: wklejam screen

http://imgur.com/a/Lmnny  Ciekawi mnie kod B:1, czy aby nie powinno być wszystko na zero? Czy podczas debrandingu wszystko zrobiłem dobrze (czy nie nabiłem flagi?)

Jak i wejscie w recovery. Mam najnowszego andka pod XEO jednak podczas wejścia w ten tryb pokazuje jakieś dziwne aktualizowanie, które kończy się wykrzyknikiem jak i podczas reboot'u wywala jakiś błąd E: failed to mount / data invalid argument. Zamieszczam filmik (nie sugerować się dźwiękiem :P nie przyciszyłem tv)

Prosiłbym o rady / sugestie / opinie, czy aby wszystko jest ok. Z góry dzięki

Edytowane przez Muszczu
    Oznaczam jako rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

U mnie tak samo wszystko

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam szczerze, że z goła inaczej ta procedura uruchamiania wyglądała na pozostałych moich "eskach'' stąd może i dosyć dziwne pytanie z mojej strony, ale chciałbym się upewnić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x